На лекції викладач ознайомила студентів з особливостями розвитку сучасного літературного процесу, зокрема в жанрі прози. Предметом розгляду стала творчість найкращих представників цього жанру: Габріеля Гарсії Маркеса, Паоло Коельо, Умберто Еко. Аналізувалися особливості роману Умберто Еко «Маятник Фуко», з’ясовувалася символічна назву твору, розкривалася суть ізотеричних учень і таємничих знань як засобу зацікавлення читача в романі, підкреслювались особливості індивідуального стилю автора.

Особливу увагу лектор звернула на своєрідність постмодерністської гри та іронізму твору П. Коельо «Алхімік».

У процесі розповіді Леся Борисівна зверталася до аудиторії, спонукала студентів до дискусії, аргументованого висловлення власних думок.

Заняття пройшло динамічно, цікаво, викладач засвідчив свій високий науково-методичний рівень.

" data-title="Відкрите заняття «Сучасна зарубіжна проза: проблематика, жанри, образи»">

Відкрите заняття «Сучасна зарубіжна проза: проблематика, жанри, образи»

31 жовтня 2017 року кандидат філологічних наук, старший викладач  кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Поліщук Леся Борисівна провела відкриту лекцію із сучасної зарубіжної літератури на тему: «Сучасна зарубіжна проза: проблематика, жанри, образи».

03.11.2017