Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


  Скринька довіри


   Факультет філології та журналістики

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк
   Поділитися новиною

   В цьому році творчий дебют перетворився на кастинг в кіноіндустрію «Авангардні філологи». Новачків відбирали досвідчений продюсер Ігор Едуардович (Ігор Ніколіч – студент ІV курсу) та його відповідальна помічниця Настя (Анастасія Мазурик – студентка ІІІ курсу).

   Актова зала нового корпусу була наповнена глядачами, усі з нетерпінням чекали дійства, яке підготували їм студрада з юними талантами. Студкуратори відкрили захід танцем та сценкою. Але схвильований  продюсер Ігор Єдуардович не втримався та емоційно наказав своїй помічниці Насті: «Нам потрібні нові обличчя. Молоді, свіжі, ідейні. Я оголошую кастинг! Так і запиши, дорогенька. Але в мене є умови. Мої актори мають бути пластичні, артистичні, співочі, танцювальні, ерудовані, а головне: знати як мінімум 10 творів Кобзаря напам’ять!».

   Першими на сцену запросили 11 групу, яка почала свій виступ з представлення студентів. Гарна презентація та закадровий голос зацікавили глядачів та підігріли інтерес до наступного номеру, який був записаний на відео. 12 група відзначилася енергійним флешмобом під відомі хіти, наприклад «Юний орел» Михайла Поплавського, та ефектним відео у стилі «Зоряних війн». 13 група виділилася творчим підходом до виходів на сцену. Перед кожною сценкою, танцем чи піснею звучали римовані рядки, які задавали потрібний тон усьому заходу, а танець під «Думку» Тараса Григоровича Шевченка. 14 група порадувала присутніх відомою піснею «Despacito» переробленою під пісеньку про журналістів. Групи, які прийшли після училища теж не залишили глядачів без привітання та показали комедійну сценку «Коли твоя дівчина філолог».

   Звісно ж, усі групи присвятили свої виступи воїнам АТО, таким чином показавши, що їм не байдужа ситуація в країні. Гасло «МИ ЗА МИР!» супроводжувало увесь виступ. Захід був благодійний, виручені кошти згодом студенти повезуть у Київський військовий шпиталь.

   На завершення декан факультету української філології, професор, доктор педагогічних наук, Коваль Валентина Олександрівна привітала першокурсників з чудовим дебютом та нагородила грамотами у номінаціях «Миротворці» (11 група), «Космічні» (12 група), «Ліричні» (13 група), «Креативні» (14 група), «Непередбачувані» (15-18у групи). Не обійшлося без солодких презентів кожній групі. Будемо чекати творчих, навчальних та наукових звершень від студентів першого курсу!

   Традиційно студенти-філологи діляться своїми враженнями.

    Анастастасія Мазурик (ведуча, помічниця продюсера)

    Презентація першокурсників це завжди яскрава подія на нашому факультеті. Цього року студенти всіх груп показали себе з якнайкращого боку, вони були готові працювати, старалися з усіх сил, тому ми і маємо прекрасний результат.  Слід сказати, що завдяки гарному настрою на репетиціях та наполегливості свято вийшло на високому рівні. Я радію з того, що змогла  долучитися до цього дійства. Впевнена, що перший курс нас ще здивує.

   Дарія Скрипка  (студентка 11 групи)

   Взагалі-то все дуже сподобалось, сцена та спецефекти дуже круті, велику вдячність хочемо висловити організаторам, нашим студкураторам за допомогу та викладачам за розуміння, особливо сподобався нам подаруночок, загалом все сподобалось, хочемо побільше подібних заходів

     Анастасія Поліщук  (студентка 11 групи)

   Ми хочемо висловити вдячність за цей чудовий захід. Скільки гарних емоцій він приніс. Авжеж, важко спочатку було готуватись допізна, нервувати, коли нічого не виходить, поєднувати практичні з репетиціями, але все ж таки ми пройшли це і навіть вдало виступили. Дякую організаторам за чудовий подарунок. Дякую всім іншим групам які підтримували за кулісами, коли вже ось-ось потрібно виходить на сцену. Цей захід подарував нам знайомство зі студкуратором, яка нам допомагала з номером. Сподіваюсь, ми будем і надалі спілкуватись, тому що вона справді чудова людина. Гадаю, що ці митті запам’ятаємо на все життя.

    Софія Терлецька (13 групи)

   Жодні слова привітання чи похвали не зрівняються з тими емоціями, що перехоплюють тебе на сцені. Недоспані ночі, нервування, десятки репетицій – усе немов розчиняється у драйві сцени УДПУ. Взаємодія з аудиторією – шалена!

   Вікторія Дзярик (студентка 13 групи)

   Атмосфери виступу не описати словами! Не думала, що представлення нашого першого курсу перетвориться у таке шоу! Відхвилювалися, провели безліч репетицій і нарешті виступили! Натхнення, отриманого на сцені вистачить ще, як мінімум, на 2 роки навчання!

    Марія Тинкован (студкуратор 11 групи)

   Від себе можу сказати, що хвилювалася більше, ніж за свій виступ, але дуже задоволена результатом їхнього виступу.

    Артур Драган (студент 12 групи)

   «Представлення» ще більше зблизило нашу велику родину філологів. Маю визнати, вперше брати участь в такому заході було досить хвилююче. Та наполеглива підготовка до цього свята допомогла нам сповна насититись позитивними емоціями від виступу! Дякуємо нашим любим студкураторам за натхнення та активність.

   Баліцька Яна (студентка 12 групи)

   Про презентацію першокурсників з упевненістю можна сказати, що це було неймовірно. Перед самим виступом всі хвилювалися за те, щоб все вийшло ідеально і для цього репетирували до останнього. Найголовніше, що це сподобалося не тільки глядачам, адже це було видно по їх усміхненим обличчям, але і ми отримали дивовижні емоції.

    Марія Каганенко студкуратор 14 групи

   Презентація 1 курсу – скільки нервів, сил та терпіння в цих словах. Але водночас це щось неймовірне та приємне, що залишиться в моїй пам’яті. Стільки не передбачуваного було, кожний день щось змінювалося: то плани, то сценарій, то настрій. Проте я ніколи не забуду, як мої дітки вивчили все за вечір. Якби там не було, але я пишаюсь ними. Щодо концерту, то  було все надзвичайно круто. Залишилися лише позитивні емоції.

   Катерина Кушнір (студкуратор 12 групи)

   Дуже переймалась за свою 12 групу. На репетиції запам’яталось «дівчата посміхайтесь» і так кожну хвилину, але всі молодці, справились на «ура»! Хвилювалась більше, ніж перший курс, а коли виступали, то за лаштунками танцювала як божевільна і кричала «посміхайтесь» як завжди!

    Анна Огородник (студкуратор 12 групи)

   Напевно, це зорі склалися так, що нам з Катею випав шанс стати студкураторами найкосмічнішої групи. Кінофестиваль цьогорічного представлення був підібраний ідеально, адже він сприяв розкриттю індивідуальності кожної групи та окремо кожної особистості. Обираючи зоряну тематику, я навіть уявити не могла, що це буде настільки точним попаданням, адже студенти з моєї найкосмічнішої групи, справді, неземні, вони мегацікаві, мегавеселі та мегашвидкі. Згадуючи своє представлення, на думку спадають нескінченні репетиції та те, як я ніяк не могла запам’ятати танець, цьогорічні ж джедаї мови, ловили все з космічною швидкістю. Я безмежно їм вдячна за можливість такого спілкування, а емоції, звісно ж, залишилися лише найпозитивніші.

   Король Марина (студкуратор 13 групи, заступник голови студради)

   Цьогорічна прем’єра першокурсника на рідному факультеті мене дійсно вразила і захопила. Коли ми втілювали ідею кінофестивалю в реальність я геть не підозрювала, що дійство буде настільки яскравим і феєричним. Кожна група справді як певний жанр фільму.

   11 група асоціюється у мене з етно, адже їх виступ був наскрізь нанизаний елементами традиційної української культури. 12 група – фентезі, бо вони показали свою комічність і драйв. 13 групу можна виокремити ліричністю, а тому жанр фільму – драма. І на останок, 14 група – жанр камеді, бо вирізнились серед інших позитивною енергетикою і своїм запалом.

   13 група, де ми з Софією були студкураторами показала себе з найкращого боку. З першої репетиції я зрозуміла, що ці студенти відповідальні, дружні і організовані. Проблем з репетиціями не було і, власне, результат всі побачили на сцені. Вдячність хочу висловити старості групи – Терлецькій Софії.

   На завершення, хочу подякувати всім, хто долучився до організації свята. Декану ФУФ – Коваль Валентині Олександрівні, заступнику декана з виховної роботи – Мамчур Наталії Сергіївні, студентському самоврядуванню ФУФ, кураторам груп і особливо – першокурсникам.

   Вони довели, що на ФУФ вміють запалювати, гарно виступати і презентувати свої таланти. Впевнена, що прем’єра – це тільки перша сторінка різнокольорового студентського життя.

   " data-title="Прем’єра першокурсників – 2017">

   Прем’єра першокурсників – 2017

   1 листопада 2017 року студенти факультету української філології першими відкрили сезон презентацій першокурсників в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Щороку філологи вражають нестандартними презентаціями, дійства перетворюються на тематичні інсценізації.

   В цьому році творчий дебют перетворився на кастинг в кіноіндустрію «Авангардні філологи». Новачків відбирали досвідчений продюсер Ігор Едуардович (Ігор Ніколіч – студент ІV курсу) та його відповідальна помічниця Настя (Анастасія Мазурик – студентка ІІІ курсу).

   Актова зала нового корпусу була наповнена глядачами, усі з нетерпінням чекали дійства, яке підготували їм студрада з юними талантами. Студкуратори відкрили захід танцем та сценкою. Але схвильований  продюсер Ігор Єдуардович не втримався та емоційно наказав своїй помічниці Насті: «Нам потрібні нові обличчя. Молоді, свіжі, ідейні. Я оголошую кастинг! Так і запиши, дорогенька. Але в мене є умови. Мої актори мають бути пластичні, артистичні, співочі, танцювальні, ерудовані, а головне: знати як мінімум 10 творів Кобзаря напам’ять!».

   Першими на сцену запросили 11 групу, яка почала свій виступ з представлення студентів. Гарна презентація та закадровий голос зацікавили глядачів та підігріли інтерес до наступного номеру, який був записаний на відео. 12 група відзначилася енергійним флешмобом під відомі хіти, наприклад «Юний орел» Михайла Поплавського, та ефектним відео у стилі «Зоряних війн». 13 група виділилася творчим підходом до виходів на сцену. Перед кожною сценкою, танцем чи піснею звучали римовані рядки, які задавали потрібний тон усьому заходу, а танець під «Думку» Тараса Григоровича Шевченка. 14 група порадувала присутніх відомою піснею «Despacito» переробленою під пісеньку про журналістів. Групи, які прийшли після училища теж не залишили глядачів без привітання та показали комедійну сценку «Коли твоя дівчина філолог».

   Звісно ж, усі групи присвятили свої виступи воїнам АТО, таким чином показавши, що їм не байдужа ситуація в країні. Гасло «МИ ЗА МИР!» супроводжувало увесь виступ. Захід був благодійний, виручені кошти згодом студенти повезуть у Київський військовий шпиталь.

   На завершення декан факультету української філології, професор, доктор педагогічних наук, Коваль Валентина Олександрівна привітала першокурсників з чудовим дебютом та нагородила грамотами у номінаціях «Миротворці» (11 група), «Космічні» (12 група), «Ліричні» (13 група), «Креативні» (14 група), «Непередбачувані» (15-18у групи). Не обійшлося без солодких презентів кожній групі. Будемо чекати творчих, навчальних та наукових звершень від студентів першого курсу!

   Традиційно студенти-філологи діляться своїми враженнями.

    Анастастасія Мазурик (ведуча, помічниця продюсера)

    Презентація першокурсників це завжди яскрава подія на нашому факультеті. Цього року студенти всіх груп показали себе з якнайкращого боку, вони були готові працювати, старалися з усіх сил, тому ми і маємо прекрасний результат.  Слід сказати, що завдяки гарному настрою на репетиціях та наполегливості свято вийшло на високому рівні. Я радію з того, що змогла  долучитися до цього дійства. Впевнена, що перший курс нас ще здивує.

   Дарія Скрипка  (студентка 11 групи)

   Взагалі-то все дуже сподобалось, сцена та спецефекти дуже круті, велику вдячність хочемо висловити організаторам, нашим студкураторам за допомогу та викладачам за розуміння, особливо сподобався нам подаруночок, загалом все сподобалось, хочемо побільше подібних заходів

     Анастасія Поліщук  (студентка 11 групи)

   Ми хочемо висловити вдячність за цей чудовий захід. Скільки гарних емоцій він приніс. Авжеж, важко спочатку було готуватись допізна, нервувати, коли нічого не виходить, поєднувати практичні з репетиціями, але все ж таки ми пройшли це і навіть вдало виступили. Дякую організаторам за чудовий подарунок. Дякую всім іншим групам які підтримували за кулісами, коли вже ось-ось потрібно виходить на сцену. Цей захід подарував нам знайомство зі студкуратором, яка нам допомагала з номером. Сподіваюсь, ми будем і надалі спілкуватись, тому що вона справді чудова людина. Гадаю, що ці митті запам’ятаємо на все життя.

    Софія Терлецька (13 групи)

   Жодні слова привітання чи похвали не зрівняються з тими емоціями, що перехоплюють тебе на сцені. Недоспані ночі, нервування, десятки репетицій – усе немов розчиняється у драйві сцени УДПУ. Взаємодія з аудиторією – шалена!

   Вікторія Дзярик (студентка 13 групи)

   Атмосфери виступу не описати словами! Не думала, що представлення нашого першого курсу перетвориться у таке шоу! Відхвилювалися, провели безліч репетицій і нарешті виступили! Натхнення, отриманого на сцені вистачить ще, як мінімум, на 2 роки навчання!

    Марія Тинкован (студкуратор 11 групи)

   Від себе можу сказати, що хвилювалася більше, ніж за свій виступ, але дуже задоволена результатом їхнього виступу.

    Артур Драган (студент 12 групи)

   «Представлення» ще більше зблизило нашу велику родину філологів. Маю визнати, вперше брати участь в такому заході було досить хвилююче. Та наполеглива підготовка до цього свята допомогла нам сповна насититись позитивними емоціями від виступу! Дякуємо нашим любим студкураторам за натхнення та активність.

   Баліцька Яна (студентка 12 групи)

   Про презентацію першокурсників з упевненістю можна сказати, що це було неймовірно. Перед самим виступом всі хвилювалися за те, щоб все вийшло ідеально і для цього репетирували до останнього. Найголовніше, що це сподобалося не тільки глядачам, адже це було видно по їх усміхненим обличчям, але і ми отримали дивовижні емоції.

    Марія Каганенко студкуратор 14 групи

   Презентація 1 курсу – скільки нервів, сил та терпіння в цих словах. Але водночас це щось неймовірне та приємне, що залишиться в моїй пам’яті. Стільки не передбачуваного було, кожний день щось змінювалося: то плани, то сценарій, то настрій. Проте я ніколи не забуду, як мої дітки вивчили все за вечір. Якби там не було, але я пишаюсь ними. Щодо концерту, то  було все надзвичайно круто. Залишилися лише позитивні емоції.

   Катерина Кушнір (студкуратор 12 групи)

   Дуже переймалась за свою 12 групу. На репетиції запам’яталось «дівчата посміхайтесь» і так кожну хвилину, але всі молодці, справились на «ура»! Хвилювалась більше, ніж перший курс, а коли виступали, то за лаштунками танцювала як божевільна і кричала «посміхайтесь» як завжди!

    Анна Огородник (студкуратор 12 групи)

   Напевно, це зорі склалися так, що нам з Катею випав шанс стати студкураторами найкосмічнішої групи. Кінофестиваль цьогорічного представлення був підібраний ідеально, адже він сприяв розкриттю індивідуальності кожної групи та окремо кожної особистості. Обираючи зоряну тематику, я навіть уявити не могла, що це буде настільки точним попаданням, адже студенти з моєї найкосмічнішої групи, справді, неземні, вони мегацікаві, мегавеселі та мегашвидкі. Згадуючи своє представлення, на думку спадають нескінченні репетиції та те, як я ніяк не могла запам’ятати танець, цьогорічні ж джедаї мови, ловили все з космічною швидкістю. Я безмежно їм вдячна за можливість такого спілкування, а емоції, звісно ж, залишилися лише найпозитивніші.

   Король Марина (студкуратор 13 групи, заступник голови студради)

   Цьогорічна прем’єра першокурсника на рідному факультеті мене дійсно вразила і захопила. Коли ми втілювали ідею кінофестивалю в реальність я геть не підозрювала, що дійство буде настільки яскравим і феєричним. Кожна група справді як певний жанр фільму.

   11 група асоціюється у мене з етно, адже їх виступ був наскрізь нанизаний елементами традиційної української культури. 12 група – фентезі, бо вони показали свою комічність і драйв. 13 групу можна виокремити ліричністю, а тому жанр фільму – драма. І на останок, 14 група – жанр камеді, бо вирізнились серед інших позитивною енергетикою і своїм запалом.

   13 група, де ми з Софією були студкураторами показала себе з найкращого боку. З першої репетиції я зрозуміла, що ці студенти відповідальні, дружні і організовані. Проблем з репетиціями не було і, власне, результат всі побачили на сцені. Вдячність хочу висловити старості групи – Терлецькій Софії.

   На завершення, хочу подякувати всім, хто долучився до організації свята. Декану ФУФ – Коваль Валентині Олександрівні, заступнику декана з виховної роботи – Мамчур Наталії Сергіївні, студентському самоврядуванню ФУФ, кураторам груп і особливо – першокурсникам.

   Вони довели, що на ФУФ вміють запалювати, гарно виступати і презентувати свої таланти. Впевнена, що прем’єра – це тільки перша сторінка різнокольорового студентського життя.

   06.11.2017

   Переглядів 159