Анна Ільницька

Привертає увагу, що університет має давні традиції, серед випускників – відомі політичні діячі України, керівники органів державної влади й управління, організацій і підприємств, учені зі світовим ім’ям.  Він надає студентам можливість отримати високий рівень знань за широким спектром педагогічних спеціальностей.

Особисто для мене є сімейною традицією вступити саме в  цей університет, адже тут здобували освіту мої рідні: мій тато (Середня освіта. Фізична культура), моя мама (Соціальна педагогіка) та моя хрещена мама (Середня освіта. Біологія та географія).

Рік плідної підготовки, рік роздумів,  яку саме спеціальність обрати, рік хвилювань – і ось довгоочікуваний  дзвінок на День Незалежності зі словами: «Вітаємо, Ви вступили в Уманський державний педагогічний університет  імені Павла Тичини на денну форму навчання!». Моєму щастю не було меж! Я одразу ж узяла оригінали документів про освіту та поїхала до університету.

І ось ця мить настала, відтепер  я студентка факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини! Я була приємно вражена привітністю приймальної комісії , атмосферою, що панує в університеті, я отримала масу гарних емоцій лише за один день, за що дуже вдячна. Я можу тільки уявити, скільки ще емоцій отримаю за роки навчання в чудовому університеті, що розташований у мальовничому місті Умань.

Від себе обіцяю плідно та старанно навчатись, бути в лавах активістів і з гордістю нести звання студента УДПУ!

Анна Ільницька

" data-title="Відтепер я студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини">

2022 рік став для нашої України надзвичайно особливим – почалася повномасштабна війна. Незважаючи на всі обставини в країні, можливості вступати за її кордонами, я твердо вирішила, що хочу навчатись тільки в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Виникає питання – чому? Відповідь проста.