Данилко Дар'я Василівна

У цьому навчальному році вже вийшли друком і дослідження керівника гуртка (Наталі Іванівни Зарудняк):

1. 1. Художній світ збірки Любові Бойчук «Подарунок від бабусі»// The ХХXIV International Scientific and Practical Conference «Problems of the development of modern science», August 30 – September 02, 2022, Madrid, Spain. 354 p.;
      2. Збірка Василя Денисюка «Alea iacta est»: тематична палітра // The ХХXV International Scientific and Practical Conference «Science, development and the latest development trends», September 06 – 09, 2022, Paris, France. 432 p.

Любов Бойчук

Інші члени активно готуються до щорічного вересневого науково-методичного семінару «Літературне краєзнавство у системі національно-патріотичного виховання студентів та учнів Уманщини».

" data-title="Вересень трудолюбивий (до діяльності гуртка «Літературне краєзнавство»)">

Вересень трудолюбивий (до діяльності гуртка «Літературне краєзнавство»)

Цього року члени наукового гуртка «Літературне краєзнавство» розпочали свою роботу над дослідженнями творчості письменників Уманщини ще з серпня. А от Дар’я Данилко вже навіть устигла взяти участь у XXXV Міжнародній науково-практичній конференції «Science, development and the latest development trends», яка відбувалася 06-09 вересня 2022 року  в Парижі (Франція) із завершеною роботою і навіть встигла опублікувати свої тези у закордонному збірнику. Тема наукової роботи: «Роль фауни у циклі «Райдуга» збірки Любові Бойчук «Подарунок від бабусі»».

Данилко Дар'я Василівна

Любов Бойчук