Анастасія Потужна

1 червня стартував Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє», метою якого стало поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, заохочення до патріотичної творчості кожного громадянина України та інших держав у віковій категорії від 14 до 30 років. У конкурсі взяло участь 1567 осіб.

«Як студентку факультету української філології та журналістики, – пише Анастасія, – найбільше мене зацікавила номінація «Літературна творчість: художня проза». Інколи я пишу для себе невеликі новели, оповідання, але ніколи не брала участь у подібних заходах. У мене було всього декілька тижнів, щоб написати літературний твір на громадянську чи патріотичну тематику.

Анастасія Потужна

Практично відразу в моїй голові виникла ідея, над якою я працювала не один вечір, постійно редагувала свій твір та доповнювала художніми деталями. Так з’явилась на світ невеличка новела «Безликий янгол/Подих смерті», в якій розповідається історія однієї дівчини, яка переживає надзвичайно страшні події, постійно перебуває на межі життя та смерті, проте наперекір всім життєвим обставинам продовжує боротися за свої принципи та ідеали. Я відправляла роботу в останній день, декілька місяців чекала на результати, спочатку потрапила до списку фіналістів, що стало вже своєрідною перемогою. Я не розраховувала посісти призове місце, найбільшим моїм прагненням було довести собі, що я можу написати щось дійсно варте уваги.

24 серпня, коли вся Україна святкувала День Незалежності, відбулося нагородження учасників конкурсу. І цей день приніс невеличку перемогу й мені, адже я посіла перше місце, що стало великою неочікуваністю. Побачити себе у списках переможців було великою радістю. Я щиро вдячна кожній людині, яка працювала над цим конкурсом, кожній людині, яка перевіряла мою роботу та займалась організацією. Саме такі заходи сприяють розвитку та поширенню творчості молоді не тільки на теренах власної країни, а й за кордоном. Хочу сказати кожному, хто не наважується писати твори, хто невпевнений у своїх силах: у нас є тільки зараз, і якщо ви не зробите перший крок до своєї мрії, то за вас це не зробить ніхто!»

Вітаємо Анастасію з перемогою! Зичимо їй подальших творчих звершень! Пишаємося, що маємо таку глибоку, вдумливу, талановиту студентку на факультеті!

" data-title="ВІТАЄМО АНАСТАСІЮ ПОТУЖНУ З ПЕРЕМОГОЮ У ФЕСТИВАЛІ!">

ВІТАЄМО АНАСТАСІЮ ПОТУЖНУ З ПЕРЕМОГОЮ У ФЕСТИВАЛІ!

Учасниця наукового гуртка «Літературне краєзнавство» Анастасія Потужна (33 група) не лише цікаво інтерпретує художні тексти, а й майстерно їх створює!