Колектив співробітників та здобувачів вищої освіти факультету української філології сердечно вітають Вас із ювілеєм!
      Ми знаємо Наталю Петрівну як неординарну, талановиту особистість, висококваліфікованого, вмілого організатора та керівника, який по праву може пишатися набутим досвідом, інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.
      Кожен крок Вашої науково-педагогічної і громадської роботи пройнятий глибокою тривогою за долю українського народу, його мову, національну культуру, освіту, науку. Ваша натхненна популяризація національної ідеї об’єднала однодумців, патріотів у заснованих Вами науково-дослідній лабораторії «Проблеми підготовки студентів-філологів до українознавчої роботи в школі», науковій школі сучасного українознавства, що сьогодні потребує наша держава.
      Ми раді вітати Вас із гідно прожитими літами та бажаємо міцного здоров’я, благополуччя на довгі-довгі світлі літа!

" data-title="Вітаємо Наталію Петрівну Сивачук із славним ювілеєм!">

Вітаємо Наталію Петрівну Сивачук із славним ювілеєм!