Наказом Міністерства освіти і науки України № 445-к від 24.11.2020 р. призначено Безлюдного Олександра Івановича, доктора педагогічних наук, професора, ректором Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини строком на п’ять років з 25 листопада 2020 року до 24 листопада 2025 року як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» на умовах, викладених в контракті.

Колектив факультету української філології радий привітати людину, якій висловив довіру і на яку покладає сподівання на подальший розвиток нашого університету.

Високоповажний Олександре Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду – ректора Уманського державного педагогічногоуніверситету імені Павла Тичини.

Бажаємо нових успіхів у дуже нелегкій та багатогранній науковій та адміністративній діяльності! Нехай роки керівництва університетом принесуть нові перемоги, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Щиро бажаємо Вам наснаги, міцного здоров’я, невичерпної енергії! Нехай Ваша діяльність буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені перед університетом завдання й здійснити задумані плани!

Нехай ці дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю.

З повагою – колектив науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

" data-title="ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА БЕЗЛЮДНОГО З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ РЕКТОРА УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ!">

Високоповажний Олександре Івановичу!