Оголошення

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка охоплює студентів усього університету, багато з яких, обравши нефілологічну спеціальність, спроможні вдало викладати думки, мають здібності до аналітики, володіють великим творчим потенціалом. Цей конкурс саме для таких студентів.

Конкурсанти

Проведення конкурсу відбувалося в руслі заходів, які розпочалися на факультеті філології та журналістики кількома днями раніше, і які відкрила декан факультету проф. Валентина Коваль.

За дорученням завідувача кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики доцентки Інесси Анікіної з вітальним словом до студентів одинадцяти факультетів звернулася доцентка Наталія Савчук. «Своєю участю в мовно-літературному конкурсі студенти нефілологічних спеціальностей засвідчують важливість творчості Тараса Шевченка для нашого народу у ці тривожні й героїчні дні війни з північним ворогом, підтверджують нашу здатність творити словом», – наголосила вона. Її теплі побажання успіху усім учасникам конкурсу, нагадування, що вони отримують змагальний досвід, створили товариську атмосферу в аудиторії.

Виступ Наталії Савчук

Від імені журі до учасників звернувся доцент кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики Леонід Козинський. Він ознайомив присутніх з вимогами до виконання конкурсних робіт та змістом завдань.

Виступ Леоніда Козинського

За підсумками перевірки конкурсних робіт студентів нефілологічних спеціальностей висококваліфіковане журі визначило переможців, які отримали право взяти участь у наступному, обласному, етапі конкурсу:

І місце –       переможця не визначено;

ІІ місце –      Заїць Юлія (факультет соціальної та психологічної освіти), Сладкова Марія (іcторичний факультет);

ІІІ місце –     Пожарницький Владислав (інститут економіки та бізнес-освіти).

Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу і бажаємо успіхів на наступних його етапах!

Леонід Козинський,

канд. філол. наук,

доцент кафедри прикладної лінгвістики,

зарубіжної літератури та журналістики

" data-title="Вітаємо переможців І етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка від факультетів нефілологічних спеціальностей!">

20 листопада 2023 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся І етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка для здобувачів вищої освіти нефілологічних спеціальностей.

Оголошення

Конкурсанти

Виступ Наталії Савчук

Виступ Леоніда Козинського

І місце –       переможця не визначено;

ІІІ місце –     Пожарницький Владислав (інститут економіки та бізнес-освіти).

Леонід Козинський,

канд. філол. наук,