Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


    Скринька довіри


      Факультет філології та журналістики

      Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

      Друк Друк
      Поділитися новиною
      Студентський форум 2023

      Модератор зустрічі, заступник декана з виховної роботи Наталія Осіпенко привітала всіх присутніх – викладачів, студентів, випускників.

      Наталія Сергіївна із захопленням посвятила присутніх у передісторію створення факультетського студентського форуму, який у 2015 р. було започатковано з метою адаптації першокурсників до навчально-виховного процесу. Щороку на початку вересня нове покоління філологів знайомиться з представниками Студради, які розповідають про роботу секторів, обов’язки і права студентського самоврядування, дозвіллєві традиції факультету, особливості міжнародного стажування, студентську науку, навчання за подвійним дипломом тощо.

      Наталія Осіпенко

      COVID-19 змусив коригувати квітуче філологічне життя, а повномасштабне вторгнення росії взагалі призвело до болючих змін, воно вдарило по кожному українцю. Воює вся країна, страшну ціну платимо, щоб жити у вільній державі, втрачаємо покоління, які, на жаль, повертаються додому на щиті. Дякуємо кожному захисникові за те, що живемо, завжди пам’ятатимемо подвиг кожного Героя!

      Наталія Осіпенко наголосила: «Сьогодні, як ніколи, маємо гуртуватися задля перемоги, незалежності, зберігати і примножувати наші традиції. Випускники університету – це гордість і найкраща оцінка діяльності навчального закладу. Факультет пишається своїми випускниками, які професіоналізмом, успіхами та досягненнями примножують славу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Сьогодні історична подія на ФФЖ, адже на зустрічі присутні студентські лідери різних років (з 2006 по 2023), сучасним студентам випала унікальна нагода – побачити, почути, запитати!».

      Душевно, по-домашньому прозвучали слова вітання від Ірини Гонци, заступника декана з навчальної роботи: «Мирного нам вечора, дорогі наші гості! Дозвольте привітати вас від імені адміністрації факультету, від науково-педагогічних працівників, студентів!  Щиро вдячні вам, наші шановні ексголови Студентської ради за те, що ви зголосилися завітати до нас на форум. Нехай у такому форматі, нехай дистанційно, не зважаймо на це. Головне – ми разом. Ми щасливі зустрітися з вами, нашими випускниками. Отож, наповнімо не тільки горнята запашними напоями, а й наші серця зворушливими розповідями, цінними порадами й просто насолодою від можливості спілкуватися, незважаючи на відстань».

      Ірина Гонца

      Першою до слова була запрошена Олена Сидорчук (Шляхта), яка очолювала Студентське самоврядування факультету  у 2006-2008 рр. Нині Олена –  учитель вищої категорії з п’ятнадцятирічним педагогічним стажем у Гвардійській гімназії Одеського району Одеської області, викладає українознавство, зарубіжну літературу, історію, виконує обов’язки  бібліотекаря.

      Олена Сидорчук

      У своїй розповіді Олена зазначила, що постійно слідкує за життям факультету в соцмережах, лайкує, коментує, тримає дружній зв’язок із викладачами. Наголосила, що у її роки «Студентська рада була немовлям у колисці, робота студактиву лише зароджувалася, було важко, не було інтернету, але їм вдалося організувати студентську роботу на  філологічному факультеті. Вони завжди прагнули бути першими, найкращими…». Олена поділилася секретом успіху Студради: «Завдання – підтримка викладачів – виконання!». Побажала сучасним студентам розкриватися, бути активними та успішними.

      Далі виступила Олена Запорожець (Богачик), яка очолювала  Студентське самоврядування факультету у 2009 – 2011 рр. Зараз вона працює заступником із виховної роботи в Острожанському ліцеї та вчителем англійської мови, має дванадцятирічний педагогічний досвід роботи. Наголосила, що роки студентства найкращі, адже кожен має можливість розкритися як особистість, особливо у Студраді, де загартовуються лідерські якості. Олена наводила багато прикладів зі свого студжиття.  Вона подякувала професорсько-викладацькому колективу за роки навчання, а сучасним здобувачам порадила прислухатися до порад викладачів-наставників.

      Олена Запорожець

      Наступна гостя, Вікторія Михайлюк-Врачинська, на другому курсі входила до складу ради факультету, почала робити студентську газету «СтудLife». Далі була головою інформаційного відділу університету і газету «СтудLife» робила вже на загальноуніверситетському рівні. У 2012 році стала головою Студради університету. На вибір подальших професій Вікторії чималий влив мала діяльність у майстер-класі «Театр Слова». Набуті знання на факультеті посприяли успішній роботі журналістом. Дівчина має багатий професійний досвід: працювала у газеті «Вечірні Черкаси», на телебаченні в УНН, Еспресо, ТК Вікка, має фоторепортаж у ВВС та інших інтернет-виданнях; вона поглиблює свої знання у сфері комунікацій (працює помічником депутата Верховної Ради). У декретній відпустці Вікторія опановувала роботу SMM-менеджера у «Квартал-Концерті», пізніше проходила навчання і стала займається копірайтингом: пише тексти на сайти, емейл-розсилки, таргетовану рекламу тощо. Потім була робота в рекламній агенції All Motion. Працювала з міжнародними брендами, такими як Apple, Hills, та блогерами-мільйонниками. Зараз викладає для німецьких студентів курс «Ukrainian language, culture and history» у Hochschule (місто Ландсхут, Баварія).

      Вікторія Михайлюк-Врачинська

      Вікторія подякувала за можливість зануритися у студентські спогади. Показала захопливе відео з університетських часів. Поділилася секретами успіху. Вона наголосила, що Студентська рада навчає нічого не боятися, долати всі страхи.

      Вікторія Михайлюк-Врачинська

      Згодом розмову підхопила Ірина Большакова, яка у 2013 – 2015 рр. була студентським лідером на факультеті. Наразі Ірина дев’ятий рік успішно працює вчителем української мови та літератури в ліцеї «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Київської області, є класним керівником 10 класу.

      Ірина переповіла й у презентації проілюструвала найяскравіші моменти свого студентського життя (екскурсії, подорожі, дозвілля в гуртожитку, тематичні презентації, КВЕСТ-посвяти першокурсників, конкурси краси, благодійні заходи, кулінарні ярмарки, патріотичні флешмоби, конкурси педагогічної майстерності, похід у Білогрудівський ліс, поїздки до дитячого будинку та військового шпиталю). Найбільше вдячна тим, хто її оточував, – рідній 14 групі, куратору, викладачам, своїй незамінній помічниці, заступнику студдекана – Анні Денисюк, яка теж згодом доєдналася до розмови.  Ірина наголосила, що саме студенти є творцями незабутнього життя, адже університетські друзі, досвід, організаторські вміння, спогади залишаються на все життя!

      Студрада

      Пізніше (у 2016 – 2017 рр.) головою Студради на факультеті була Юлія Жирохова.  Працювала вчителем у державній школі та приватних закладах освіти, наразі Юля викладає англійську мову, веде особистий блог, займається письменницькою діяльністю. Нещодавно з колективом авторів  презентувала книгу-альбом «Нетлінні». Це збірник поезій про війну, боротьбу і незламність українського народу. Вірші перегукуються зі світлинами подій, які ми нізащо не маємо права забути. Завдяки проєкту «Незламна» проведено чимало презентацій у різних містах України та за кордоном. Команда закрила збір на авто спільно з фондом «Побачимось» для 35-ої бригади морської піхоти.

      До речі, саме Юлія створила у фейсбуці групу БАФ (Будні Авангардних Філологів), яка і донині успішно функціонує, систематично презентує новини  філологічного життя. Оскільки Юлія не змогла бути присутньою на зустрічі, вона підготувала мотиваційне відео для студентської молоді.

      Відзначила, що Студентська рада, студентське самоврядування – це надзвичайно класний і потужний інструмент для того, щоб навчити молодь працювати в колективі. Війна вибудовує нові реалії: необхідно вчитися долати разом стрес, допомагати ЗСУ, займатися благодійною волонтерською діяльністю, йти вперед, намагатися разом перемагати всі труднощі. Юлія побажала студентам брати від життя, факультету, університету максимум, розкривати свої таланти, адже активна діяльність сприяє подальшому професійному зростанню.

      У 2018 р. Студраду факультету очолювала Марина Король. Після завершення навчання працювала за фахом у відомій Київській гімназії А+, пізніше педагогічний досвід здобувала у школі Фінляндії, зараз працює на Кіпрі, викладає у Trinity, за кордоном організовує івенти для українців на вихідних. Зі слів «Від спогадів про студентські роки починають сяяти очі. Навчання в університеті – це яскраві спогади на все життя!» почала свою розповідь Марина. Вона згадала українознавчі заходи («Андріївські вечорниці», «А вже весна скресла»), конкурс краси «Міс філологиня», які розкрили творчі можливості кожного. Поїздки в Київський воєнний госпіталь з концертною програмою, уманськими смаколиками для захисників залишили глибокий слід у пам’яті.  «Усі знання, уміння, які я отримала під час навчання в університеті, – моя суперсила!» – головний меседж від Марини для сучасних студентів.

      Марина Король

      Надзвичайно приємно, що до зустрічі доєдналися не лише голови студентських рад, а й інші випускники – Тетяна Тищук (Маснюк), Анна Денисенко, Катаріна Зачепа, Інна Вовкотруб (Панчук), які поділилися своїм досвідом, професійними здобутками.

      Майже дві години онлайн-зустрічі пролетіли непомітно, наповнили приємними емоціями, якими  щедро поділилися наші студенти.

      Анна Ільницька, студентка 22 групи: «Студентський форум мене вразив! Знайомство зі студдеканами різних років відбулося в по-сімейному теплій, затишній атмосфері. Ми дізналися про цікаві заходи. Захотілося теж спробувати організувати «Швидкі побачення» зі студентами з різних факультетів, щоб мати можливість знайти нових друзів, знайомих. А раптом УДПУ об’єднає чиїсь серця!  Дякую Наталії Сергіївні, що організувала для нас цей захід».

      Лілія Джемесюк, студентка 13 групи: «Університет не тільки навчає й виховує цілі покоління, а й об’єднує їх у величезну спільноту – студентську родину. Ми, першокурсники, тільки знайомимося з величезними можливостями, що відкриває університет. Дуже цікаво перейняти досвід випускників, які вже досягли успіху, але зробили перші кроки до нього ще в роки навчання. Впевнена, що цей форум стане певним поштовхом, він подарував нам підтримку і натхнення».

      Ульяна Бакута, студентка 12 групи: «”Студентський форум-2023″ – це надзвичайний захід! Ми дізнались багато цікавого зі студентського життя різних поколінь. Дівчата вмотивували нас більше розкриватися, проявляти ініціативу. Ми отримали багато емоцій і почули справді важливу інформацію».

      Анастасія Хлистік, студентка 13 групи: «У переддень Міжнародного дня студентів така зустріч стала для нас найкращим подарунком. Щасливі і вдячні за можливість  почути, побачити життя студентів різних років!  Це було надзвичайно! Ми наповнилися, зарядилися новими ідеями. Відтепер ми мотивовані на плідну працю, плануємо і будемо організовувати цікаві студентські заходи!».

      Юлія Скакальська, студентка 33 групи, голова Студентської ради 2023 р.: «Студентський форум – дивовижний, надзвичайний. Наталія Сергіївна зуміла нас вразити, хочемо теж організовувати зустрічі піднесені, надихаючі і домашні водночас.  Цей форум став величезною скарбницею  з цінними новинами про факультет та його історію. Я зрозуміла, що студентське самоврядування – це не тільки відповідальність, але й можливість розвиватися, співпрацювати, втілювати свої ідеї. Я вдячна Наталії Сергіївні за таку зустріч для обміну досвідом та натхненням, вдячна всім студентським лідерам різних років за цінні поради та підтримку, які обов’язково використаю у своїй подальшій роботі як студдекан. Вірю, що ми разом зможемо зробити наш факультет ще кращим та сильнішим. Разом до нових звершень!».

      Студентський форум – дивовижний, надзвичайний

      Безмежно дякуємо всім учасникам зустрічі! Усі ми разом здійснили чарівну подорож у часі під назвою «Студентський літопис»! Сподіваємося, що сучасна молодь підхопить хвилю студентського життя, яка ніколи не зміліє на творчість, успіхи, позитив, згуртованість, і вже в прийдешньому році новостворена Студентська рада буде ділитися з майбутніми першокурсниками своїм досвідом.

       

      Заступник декана з виховної роботи Наталія Осіпенко

      " data-title="“Студентський форум-2023”">

      “Студентський форум-2023”

      З нагоди прийдешнього Міжнародного дня студента в межах роботи факультету філології та журналістики, Асоціації випускників, Студентського самоврядування вперше «Студентський форум-2023» об’єднав студентів різних років навчання.

      Студентський форум 2023

      Модератор зустрічі, заступник декана з виховної роботи Наталія Осіпенко привітала всіх присутніх – викладачів, студентів, випускників.

      Наталія Сергіївна із захопленням посвятила присутніх у передісторію створення факультетського студентського форуму, який у 2015 р. було започатковано з метою адаптації першокурсників до навчально-виховного процесу. Щороку на початку вересня нове покоління філологів знайомиться з представниками Студради, які розповідають про роботу секторів, обов’язки і права студентського самоврядування, дозвіллєві традиції факультету, особливості міжнародного стажування, студентську науку, навчання за подвійним дипломом тощо.

      Наталія Осіпенко

      COVID-19 змусив коригувати квітуче філологічне життя, а повномасштабне вторгнення росії взагалі призвело до болючих змін, воно вдарило по кожному українцю. Воює вся країна, страшну ціну платимо, щоб жити у вільній державі, втрачаємо покоління, які, на жаль, повертаються додому на щиті. Дякуємо кожному захисникові за те, що живемо, завжди пам’ятатимемо подвиг кожного Героя!

      Наталія Осіпенко наголосила: «Сьогодні, як ніколи, маємо гуртуватися задля перемоги, незалежності, зберігати і примножувати наші традиції. Випускники університету – це гордість і найкраща оцінка діяльності навчального закладу. Факультет пишається своїми випускниками, які професіоналізмом, успіхами та досягненнями примножують славу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Сьогодні історична подія на ФФЖ, адже на зустрічі присутні студентські лідери різних років (з 2006 по 2023), сучасним студентам випала унікальна нагода – побачити, почути, запитати!».

      Душевно, по-домашньому прозвучали слова вітання від Ірини Гонци, заступника декана з навчальної роботи: «Мирного нам вечора, дорогі наші гості! Дозвольте привітати вас від імені адміністрації факультету, від науково-педагогічних працівників, студентів!  Щиро вдячні вам, наші шановні ексголови Студентської ради за те, що ви зголосилися завітати до нас на форум. Нехай у такому форматі, нехай дистанційно, не зважаймо на це. Головне – ми разом. Ми щасливі зустрітися з вами, нашими випускниками. Отож, наповнімо не тільки горнята запашними напоями, а й наші серця зворушливими розповідями, цінними порадами й просто насолодою від можливості спілкуватися, незважаючи на відстань».

      Ірина Гонца

      Першою до слова була запрошена Олена Сидорчук (Шляхта), яка очолювала Студентське самоврядування факультету  у 2006-2008 рр. Нині Олена –  учитель вищої категорії з п’ятнадцятирічним педагогічним стажем у Гвардійській гімназії Одеського району Одеської області, викладає українознавство, зарубіжну літературу, історію, виконує обов’язки  бібліотекаря.

      Олена Сидорчук

      У своїй розповіді Олена зазначила, що постійно слідкує за життям факультету в соцмережах, лайкує, коментує, тримає дружній зв’язок із викладачами. Наголосила, що у її роки «Студентська рада була немовлям у колисці, робота студактиву лише зароджувалася, було важко, не було інтернету, але їм вдалося організувати студентську роботу на  філологічному факультеті. Вони завжди прагнули бути першими, найкращими…». Олена поділилася секретом успіху Студради: «Завдання – підтримка викладачів – виконання!». Побажала сучасним студентам розкриватися, бути активними та успішними.

      Далі виступила Олена Запорожець (Богачик), яка очолювала  Студентське самоврядування факультету у 2009 – 2011 рр. Зараз вона працює заступником із виховної роботи в Острожанському ліцеї та вчителем англійської мови, має дванадцятирічний педагогічний досвід роботи. Наголосила, що роки студентства найкращі, адже кожен має можливість розкритися як особистість, особливо у Студраді, де загартовуються лідерські якості. Олена наводила багато прикладів зі свого студжиття.  Вона подякувала професорсько-викладацькому колективу за роки навчання, а сучасним здобувачам порадила прислухатися до порад викладачів-наставників.

      Олена Запорожець

      Наступна гостя, Вікторія Михайлюк-Врачинська, на другому курсі входила до складу ради факультету, почала робити студентську газету «СтудLife». Далі була головою інформаційного відділу університету і газету «СтудLife» робила вже на загальноуніверситетському рівні. У 2012 році стала головою Студради університету. На вибір подальших професій Вікторії чималий влив мала діяльність у майстер-класі «Театр Слова». Набуті знання на факультеті посприяли успішній роботі журналістом. Дівчина має багатий професійний досвід: працювала у газеті «Вечірні Черкаси», на телебаченні в УНН, Еспресо, ТК Вікка, має фоторепортаж у ВВС та інших інтернет-виданнях; вона поглиблює свої знання у сфері комунікацій (працює помічником депутата Верховної Ради). У декретній відпустці Вікторія опановувала роботу SMM-менеджера у «Квартал-Концерті», пізніше проходила навчання і стала займається копірайтингом: пише тексти на сайти, емейл-розсилки, таргетовану рекламу тощо. Потім була робота в рекламній агенції All Motion. Працювала з міжнародними брендами, такими як Apple, Hills, та блогерами-мільйонниками. Зараз викладає для німецьких студентів курс «Ukrainian language, culture and history» у Hochschule (місто Ландсхут, Баварія).

      Вікторія Михайлюк-Врачинська

      Вікторія подякувала за можливість зануритися у студентські спогади. Показала захопливе відео з університетських часів. Поділилася секретами успіху. Вона наголосила, що Студентська рада навчає нічого не боятися, долати всі страхи.

      Вікторія Михайлюк-Врачинська

      Згодом розмову підхопила Ірина Большакова, яка у 2013 – 2015 рр. була студентським лідером на факультеті. Наразі Ірина дев’ятий рік успішно працює вчителем української мови та літератури в ліцеї «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Київської області, є класним керівником 10 класу.

      Ірина переповіла й у презентації проілюструвала найяскравіші моменти свого студентського життя (екскурсії, подорожі, дозвілля в гуртожитку, тематичні презентації, КВЕСТ-посвяти першокурсників, конкурси краси, благодійні заходи, кулінарні ярмарки, патріотичні флешмоби, конкурси педагогічної майстерності, похід у Білогрудівський ліс, поїздки до дитячого будинку та військового шпиталю). Найбільше вдячна тим, хто її оточував, – рідній 14 групі, куратору, викладачам, своїй незамінній помічниці, заступнику студдекана – Анні Денисюк, яка теж згодом доєдналася до розмови.  Ірина наголосила, що саме студенти є творцями незабутнього життя, адже університетські друзі, досвід, організаторські вміння, спогади залишаються на все життя!

      Студрада

      Пізніше (у 2016 – 2017 рр.) головою Студради на факультеті була Юлія Жирохова.  Працювала вчителем у державній школі та приватних закладах освіти, наразі Юля викладає англійську мову, веде особистий блог, займається письменницькою діяльністю. Нещодавно з колективом авторів  презентувала книгу-альбом «Нетлінні». Це збірник поезій про війну, боротьбу і незламність українського народу. Вірші перегукуються зі світлинами подій, які ми нізащо не маємо права забути. Завдяки проєкту «Незламна» проведено чимало презентацій у різних містах України та за кордоном. Команда закрила збір на авто спільно з фондом «Побачимось» для 35-ої бригади морської піхоти.

      До речі, саме Юлія створила у фейсбуці групу БАФ (Будні Авангардних Філологів), яка і донині успішно функціонує, систематично презентує новини  філологічного життя. Оскільки Юлія не змогла бути присутньою на зустрічі, вона підготувала мотиваційне відео для студентської молоді.

      Відзначила, що Студентська рада, студентське самоврядування – це надзвичайно класний і потужний інструмент для того, щоб навчити молодь працювати в колективі. Війна вибудовує нові реалії: необхідно вчитися долати разом стрес, допомагати ЗСУ, займатися благодійною волонтерською діяльністю, йти вперед, намагатися разом перемагати всі труднощі. Юлія побажала студентам брати від життя, факультету, університету максимум, розкривати свої таланти, адже активна діяльність сприяє подальшому професійному зростанню.

      У 2018 р. Студраду факультету очолювала Марина Король. Після завершення навчання працювала за фахом у відомій Київській гімназії А+, пізніше педагогічний досвід здобувала у школі Фінляндії, зараз працює на Кіпрі, викладає у Trinity, за кордоном організовує івенти для українців на вихідних. Зі слів «Від спогадів про студентські роки починають сяяти очі. Навчання в університеті – це яскраві спогади на все життя!» почала свою розповідь Марина. Вона згадала українознавчі заходи («Андріївські вечорниці», «А вже весна скресла»), конкурс краси «Міс філологиня», які розкрили творчі можливості кожного. Поїздки в Київський воєнний госпіталь з концертною програмою, уманськими смаколиками для захисників залишили глибокий слід у пам’яті.  «Усі знання, уміння, які я отримала під час навчання в університеті, – моя суперсила!» – головний меседж від Марини для сучасних студентів.

      Марина Король

      Надзвичайно приємно, що до зустрічі доєдналися не лише голови студентських рад, а й інші випускники – Тетяна Тищук (Маснюк), Анна Денисенко, Катаріна Зачепа, Інна Вовкотруб (Панчук), які поділилися своїм досвідом, професійними здобутками.

      Майже дві години онлайн-зустрічі пролетіли непомітно, наповнили приємними емоціями, якими  щедро поділилися наші студенти.

      Анна Ільницька, студентка 22 групи: «Студентський форум мене вразив! Знайомство зі студдеканами різних років відбулося в по-сімейному теплій, затишній атмосфері. Ми дізналися про цікаві заходи. Захотілося теж спробувати організувати «Швидкі побачення» зі студентами з різних факультетів, щоб мати можливість знайти нових друзів, знайомих. А раптом УДПУ об’єднає чиїсь серця!  Дякую Наталії Сергіївні, що організувала для нас цей захід».

      Лілія Джемесюк, студентка 13 групи: «Університет не тільки навчає й виховує цілі покоління, а й об’єднує їх у величезну спільноту – студентську родину. Ми, першокурсники, тільки знайомимося з величезними можливостями, що відкриває університет. Дуже цікаво перейняти досвід випускників, які вже досягли успіху, але зробили перші кроки до нього ще в роки навчання. Впевнена, що цей форум стане певним поштовхом, він подарував нам підтримку і натхнення».

      Ульяна Бакута, студентка 12 групи: «”Студентський форум-2023″ – це надзвичайний захід! Ми дізнались багато цікавого зі студентського життя різних поколінь. Дівчата вмотивували нас більше розкриватися, проявляти ініціативу. Ми отримали багато емоцій і почули справді важливу інформацію».

      Анастасія Хлистік, студентка 13 групи: «У переддень Міжнародного дня студентів така зустріч стала для нас найкращим подарунком. Щасливі і вдячні за можливість  почути, побачити життя студентів різних років!  Це було надзвичайно! Ми наповнилися, зарядилися новими ідеями. Відтепер ми мотивовані на плідну працю, плануємо і будемо організовувати цікаві студентські заходи!».

      Юлія Скакальська, студентка 33 групи, голова Студентської ради 2023 р.: «Студентський форум – дивовижний, надзвичайний. Наталія Сергіївна зуміла нас вразити, хочемо теж організовувати зустрічі піднесені, надихаючі і домашні водночас.  Цей форум став величезною скарбницею  з цінними новинами про факультет та його історію. Я зрозуміла, що студентське самоврядування – це не тільки відповідальність, але й можливість розвиватися, співпрацювати, втілювати свої ідеї. Я вдячна Наталії Сергіївні за таку зустріч для обміну досвідом та натхненням, вдячна всім студентським лідерам різних років за цінні поради та підтримку, які обов’язково використаю у своїй подальшій роботі як студдекан. Вірю, що ми разом зможемо зробити наш факультет ще кращим та сильнішим. Разом до нових звершень!».

      Студентський форум – дивовижний, надзвичайний

      Безмежно дякуємо всім учасникам зустрічі! Усі ми разом здійснили чарівну подорож у часі під назвою «Студентський літопис»! Сподіваємося, що сучасна молодь підхопить хвилю студентського життя, яка ніколи не зміліє на творчість, успіхи, позитив, згуртованість, і вже в прийдешньому році новостворена Студентська рада буде ділитися з майбутніми першокурсниками своїм досвідом.

       

      Заступник декана з виховної роботи Наталія Осіпенко

      24.11.2023

      Переглядів 201