25 травня – професійне свято фахівців, які шанують і примножують багатство українського Слова, – ДЕНЬ ФІЛОЛОГА.

Історія та культура України, як і кожної нації, родини і людини зокрема збереглися для нашого покоління у Слові, творяться у Слові і в Слові передаються.

Слово з давніх-давен є сильною зброєю, найбільшою надією, порятунком і одночасно розрадою для кожної людини. Тому той, хто опанував мистецтво Слова, отримав у житті більше, ніж фах. Тих, хто Слово зробив професійним інструментом,  називаємо філологами.

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом – ДНЕМ ФІЛОЛОГА!  Творчого натхнення й Божого благословення в  нелегкій справі! Нехай життєдайне та плідне Слово ніколи нас не полишає, а тільки примножується і квітне в художніх та наукових сувоях творчості! Успіхів,  реалізації всього задуманого, поетичної наснаги й багатого врожаю на професійній філологічній ниві!

Даруй словам одвічну силу,

дідівський золотий запас.