Коротко переповівши кілька основних фактів свого життя, перейшла до головних натхненників-читачів.

Розповіла про улюбленого сина, який невтомно надихає шкільними історіями та пригодами, розповіла про кота, чоловіка і як воно – бути мамою-письменницею.

Присутні мали змогу не лише зануритися у її «Сім нескладух говорухи» та «Книгу рекордів говорухи», а й занотувати для себе кілька універсальних правил на майбутнє – раптом закортить написати найсмішнішу книгу?

Отож, пишіть рецепт:

– озирайтеся навсібіч, розглядайте людей, тварин, птахів і навіть каміння – навколо багато цікавого й безліч натхнення!

– записуйте все, що змушує вас усміхатися (або плакати, тільки це вже для «дорослих» книжок);

– спробуйте помістити свою історію в одне речення;

– поділіть історію на частини й прописуйте кожну окремо. головне – регулярність! (студентам не сподобається цей пункт, але, напевно ж, дієвий);

– пишучи, будьте трішки «тойво» – рекомендує нам Саша Кочубей;

– закінчивши, дайте розповіді спокій, най відіспиться десь у шухляді;

– редагуйте й відкладайте усе написане тричі;

– можете смакувати книгу!

Звісно, не кожен із гостей та організаторів зустрічі навіть після такого переконливого й детального «рецепту» зможе-таки написати найсмішнішу книгу, проте задоволення й окриленість, певну емоційну розрядку відчуваємо й досі!

Бо кожен із нас перш за все дитина, хоч у 20, хоч у 100.

І так важливо іноді зануритись у талановито написану, яскраво ілюстровану та не менш вдало презентовану дитячу книгу!

" data-title="Творча зустріч із Сашею Кочубей">

Творча зустріч із Сашею Кочубей

21 травня студенти та викладачі факультету української філології взяли участь в онлайн-зустрічі, що була організована бібліотекою Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, з українською дитячою письменницею сучасності — Сашею Кочубей.

Назва побачення була такою ж неординарною, як і власне авторка: «Як написати смішну книжку?»

З першої ж хвилини своєї оповіді Олександра зуміла створити (хоч і віртуально!) атмосферу затишку родинних посиденьок.

Отож, пишіть рецепт:

– спробуйте помістити свою історію в одне речення;

– пишучи, будьте трішки «тойво» – рекомендує нам Саша Кочубей;

– закінчивши, дайте розповіді спокій, най відіспиться десь у шухляді;

– редагуйте й відкладайте усе написане тричі;

– можете смакувати книгу!

Бо кожен із нас перш за все дитина, хоч у 20, хоч у 100.