Оголошення переможців.

Організатор конкурсу – кафедра української літератури факультету філології і журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Виступ Інни Яківни Завальнюк.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулися декан факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха, професор Інна Яківна Завальнюк, завідувач кафедри української літератури, доцент Алла Петрівна Віннічук, доцент кафедри української літератури Ніна Степанівна Поляруш.

Виступ Алли Петрівни Віннічук.

Присутні мали змогу дізнатися про історію конкурсу, його ініціаторів, мету та значення для творчої молоді.

Виступ Ніни Степанівни Поляруш.

Слово Олени Теліги надзчвичайно актуальне сьогодні, коли українці знову змушені взяти до рук зброю.

Пісня

Творчу зустріч модерував доц. Віктор Петрович Крупка, який ще й майстерно декламував поезію авторки.

Грамота.

Присутні подякували організаторам за можливість узяти участь у конкурсі й за чудовий патріотичний захід.

Учасники заходу.

Наталя ЗАРУДНЯК

" data-title="Вітаємо з перемогою в ІІ Всеукраїнському літературно-мистецькому конкурсі імені Олени Теліги!">

30 квітня 2024 року в режимі онлайн відбувся підсумковий етап ІІ Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу імені Олени Теліги «Вітрами й сонцем Бог мій шлях намітив…».  ІІ призове місце в номінації «Проза» здобула студентка 43 групи факультету філології та журналістики УДПУ Марина Зарудняк.

Оголошення переможців.

Виступ Інни Яківни Завальнюк.

Виступ Алли Петрівни Віннічук.

Виступ Ніни Степанівни Поляруш.

Пісня

Грамота.