Урок

1. Спостерігати за досвідченими вчителями в класі, щоб вивчити різні стратегії та методи навчання.
      2. Брати активну участь у плануванні та проведенні уроків під керівництвом свого наставника.
      3. Міркувати над своєю педагогічною практикою та шукати відгуків від свого наставника, щоб визначити сфери, які потрібно покращити.
      4. Взаємодіяти з учнями та будувати позитивні стосунки, щоб створити сприятливе середовище для навчання.

Взаємодія

1. Співпрацювати з іншими вчителями та співробітниками, щоб отримати ширший погляд на викладання та шкільну культуру.

З кожним днем, проводячи час у класі з учнями, як на перервах так і на уроках,  я впевнилася, що не помилилася із вибором професії. Вчитель –  це навіть не професія, а покликання!

Наочність

Ключ до успішної педагогічної практики – це бути відкритим до навчання, адаптуватися до різних ситуацій і постійно обмірковувати свою практику, щоб розвиватися як викладач.

Психологічні хвилинки

Анастасія Петренко

" data-title="Враження від практики Анастасії Петренко">

Враження від практики Анастасії Петренко