24 березня в Житомирі відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (у т. ч. методики їх викладання)». Честь нашого факультету зі спеціальності «Українська мова» відстоювала студентка ІІІ курсу 3 групи Олександра Денисюк.

Власне наукову роботу, її представлення, науковий етикет, уміння вести наукову дискусію оцінювало поважне журі, куди, окрім житомирян (В. М. Мойсієнко, д. філол. н., проф., Г. І. Гримашевич, канд. філол. н., Н. М. Дяченко, канд. філол. н., доц.), входили А. П. Загнітко (д. філол. н., проф., чл.-кор. НАН України, Донецький національний університет), Є. А. Карпіловська (д. філол. н., проф., Інститут української мови НАН України), М. С. Скаб (д. філол. н., проф., Чернівецький національний університет і Варшавський університет). Роботи були, як кажуть, на будь-який смак, от тільки історію української мови презентувало наше дослідження «Фразеологія біблійного та античного походження в українському поетичному дискурсі ХVІІ ст.».

Як підсумок – 3 місце.

За високий науковий рівень доповідей проф. С. О. Караман запропонував студентам надрукуватися в журналі «Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах». Бажаємо Олександрі Денисюк подальших наукових здобутків.

" data-title="Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з української мови">

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з української мови

Як підсумок – 3 місце.

28.03.2017