26 лютого 2017 року відзначається 215-а річниця від дня народження французького поета і письменника Віктора Марі Гюґо.

У рамках святкування цієї події 28 лютого старший викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літеартури Ревук Юрій Олексійович провів виховний захід для студентів ІІІ курсу 8 групи факультету української філології, що навчаються на базі ОКР «молодший спеціаліст».

ФУФ УДПУФото 1. Старший викладач Ревук Ю. О. проводить бесіду зі студентами

Ревук Ю. О. цікаво та змістовно обґрунтував студентам історичні та світоглядні передумови виникнення літературного періоду Романтизму в ХІХ столітті у Франції, представником якого і був Віктор Гюґо.

ФУФ УДПУФото 2. Учасники виховного заходу

Ревук Ю. О. акцентував увагу студентів на тематиці творів французького митця, наголосив, що В. Гюґо є реформатором у поезії та драматургії.

ФУФ УДПУФото 3. Діалог зі студентами щодо новаторської діяльності В. Ґюго у драматургії

У ході бесіди було детально охарактеризовано найвідоміші романи В. Гюґо – «Собор Паризької Богоматері», «Знедолені», «Трудівники моря», «93-ій рік», «Людина, яка сміється».

ФУФ УДПУФото 4. Студенти ІІІ курсу 8 групи декламують поезію В. Гюґо

На завершення заходу Ревук Ю. О. розповів про зв’язок талановитого митця В. Гюґо з Україною. Зокрема, відзначив, що поезією французького романтика цікавилася Леся Українка, захоплювалася і перекладала Олена Пчілка. М. Рильський переклав декілька драм і поезій письменника.

У XX ст. українською мовою були перекладені та видані усі романи В. Гюґо.

ФУФ УДПУФото 5. Виховна година до 215-річчя від дня народження Віктора Гюґо

" data-title="Виховна година до 215-річчя від дня народження Віктора Гюґо">

Виховна година до 215-річчя від дня народження Віктора Гюґо

ФУФ УДПУФото 1. Старший викладач Ревук Ю. О. проводить бесіду зі студентами

ФУФ УДПУФото 2. Учасники виховного заходу

ФУФ УДПУФото 4. Студенти ІІІ курсу 8 групи декламують поезію В. Гюґо

У XX ст. українською мовою були перекладені та видані усі романи В. Гюґо.

ФУФ УДПУФото 5. Виховна година до 215-річчя від дня народження Віктора Гюґо

02.03.2017