Видано десятий том фундаментального академічного тлумачного Словника української мови у 20 томах:

Словник української мови у 20 томах. – Том десятий: НАСТУП-ОБМІЛЬ. – Київ: Український мовно-інформаційний фонд НАН України, 2019. – 992 с.

Словник охоплює загальновживану лексику сучасної української літературної мови, поширені терміни, діалектизми, усталені слово­сполучення. Джерела, використані у Словнику, відображають лексику текстів художньої літератури, починаючи з кінця XVIII століття до наших днів, Біблії, народної творчості, публіцистики, науково-популярних і наукових праць, мови засобів масової інформації, мови Інтернету та ін. Десятий том Словника містить 9910 словникових статей. Він розрахований на широке коло користувачів, усіх, кого цікавить українська мова. Видання Словника має не лише велике наукове та загальнокультурне, але й політичне значення, адже такий Словник, безперечно, має статус національного надбання і є одним із національних символів України.

Джерело:

" data-title="ВИЙШОВ ДЕСЯТИЙ ТОМ СЛОВНИКА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ">