випускники академічних груп

Шановні студенти 41, 42, 43 та 41з, 42з академічних груп, четвертий рік Ви здобуваєте вищу освіту на факультеті філології та журналістики. Ніби лише вчора вперше переступили поріг університету, а сьогодні  помітно виросли як особистості й фахівці, знайшли однодумців, наставників і добрих друзів.

Усі роки Вашого навчання були насичені різноманітними подіями: цікавими проєктами, активним спілкуванням, набуттям корисного досвіду в професії педагога та непростим знайомством із дистанційною формою навчання (внаслідок карантину (пандемії) і воєнного стану).

З усім Ви впоралися, навчилися знаходити нові перспективи й відкривати можливості. Ми цінуємо Ваші успіхи, гордимося Вашими перемогами, захоплюємося Вашими талантами.

Пропонуємо Вам поділитися враженнями від навчання за обраною освітньою програмою та Вашими очікуваннями, а також із планами на майбутнє працевлаштування чи навчання. За розпорядженням в.о. декана факультету філології та журналістики Валентини КОВАЛЬ №36 від 19 грудня 2023 року «Про проведення опитування здобувачів вищої освіти» з 21 до 28 грудня 2023 року проводиться анонімне анкетування з метою оцінки якості освітньої програми й удосконалення складових освітнього процесу.

Анкетування проводиться з корпоративних акаунтів. Ваші відповіді будуть проаналізовані в узагальненому вигляді.

Дякуємо Вам за те, що допомагаєте нам удосконалюватися.

Сектор моніторингу якості освіти

факультету філології та журналістики

" data-title="Вивчаємо думку випускників бакалаврських програм">

Вивчаємо думку випускників бакалаврських програм

випускники академічних груп

Дякуємо Вам за те, що допомагаєте нам удосконалюватися.

Сектор моніторингу якості освіти

факультету філології та журналістики