Цього року виступи учасників знову оцінювало фахове журі: професор Василь Пахаренко (голова), доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання УДПУ Марина Павленко, Валентина Коваленко (методист Малої академії наук), Наталя Трусевич (учителька, поетка).
      Члени журі спершу дали невеличкий майстер-клас з роботи над текстом, потім уважно вислухати виступи учасників. І, звісно, якнайоб’єктивніше оцінили роботи і захисти.
      Мабуть, не варто називати тут імена переможців (їх можна побачити і на сайті МАН). Адже переможцями, по суті, стали всі. Бо отримали більше, ніж звання і нагороди: живе спілкування, новий досвід, цінні поради.
      " data-title="Взяли участь у журі МАН">

Взяли участь у журі МАН

Відбувся черговий – обласний – етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Секція “Літературна творчість” є однією з найскладніших, адже автори мусять не лише володіти науковим підходом, але й писати власні художні твори.