Назва конференції

Нещодавно на засіданнях усіх кафедр і на вченій раді факультету слухалося дуже важливе питання: про поєднання навчання і досліджень у ході реалізації чинних освітніх програм. Одним із показників такого ефективного поєднання є результативна наукова діяльність здобувачів вищої освіти. Доповненням до звітів, які були зроблені кожним науково-педагогічним працівником факультету, можна вважати й участь наших здобувачів вищої освіти у VІ Усеукраїнській студентсько-викладацькій науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні» (м. Глухів, 15 лютого 2024 року).

Урочистий початок конференції

На пленарному засіданні конференції виступили: студентка 153-м гр. Діана Слободянюк (ОПП Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування) із повідомленням «Функціонально-семантичні властивості фразеологічних одиниць, ужитих у романі В. Шкляра ˮМарусяˮ», студентка 21 групи Анна Доценко (ОПП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)) з розвідкою «Номінація кав’ярень та ресторанів м. Умань» і студентка 41 гр. Анна Крилова (ОПП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)) з доповіддю «Особливості компаративем у романі Люко Дашвар ˮСело не людиˮ».

Виступи дівчат – результат їхніх індивідуальних досліджень, проведених під керівництвом викладачів кафедри української мови та методики її навчання. Так, Діана Слободянюк працює над магістерською роботою під керівництвом завідувача кафедри, канд. філол. н., доцента Валентини Розгон; Анна Доценко писала статтю як завдання з курсу «Науково-критичне письмо» під керівництвом канд. філол. н., доцента, професора кафедри Тетяни Тищенко; Анна Крилова готувала ІНДЗ з курсу «Сучасна українська літературна мова (Синтаксис)» під керівництвом канд. філол. н., доцента Олени Дуденко.

Скріни – виступи Діани, Анни і презент. Доценко

Кожен студент знає, як непросто написати наукову статтю чи підготувати виступ на конференцію. Але викладачі кафедри допомагають у цьому, залучаючи їх до роботи проблемних груп, надаючи консультації.

Скажу чесно: приємно було бачити наших вихованців як доповідачів на пленарному засіданні! Вони блискуче виконали свої завдання, гарно презентували і свої дослідження, й університет загалом. Успіхів вам, юні дослідниці, і нових звершень у царині філології!

Олена Дуденко

" data-title="ЯК ПОЄДНУЄМО НАВЧАННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ">