Уманську міську бібліотеку №1.

Працівники закладу презентували ґрунтовну лекцію, в якій розповіли про історію започаткування свята та ознайомили нас із цікавими мовними фактами. Наші студентки гарно продемонстрували свої знання рідної мови у різних захопливих конкурсах.

Так, своїми враженнями про відвіданий захід поділилася студентка 11-ої групи Анастасія Ярова: «Хочу подякувати бібліотеці №1 за чудово проведений час. Ми дізналися багато цікавого про рідну мову, брали участь у різних конкурсах і отримували приємні сюрпризи. У бібліотеці  можна знайти все, що потрібно для навчання та дозвілля. Тут вас завжди зустрінуть з усміхненим обличчям».

Активною учасницею дискусій та мовознавчих ігор стала студентка 12-ої групи  Ірина Юзвенко, яка залишилась у захваті від зустрічі: «Цей похід у бібліотеку був дуже цікавим і корисним, ми дізналися багато нового для себе. Працівники бібліотеки були дуже щирі й доброзичливі. Я не пожалкувала, що завітала до бібліотеки».

У домашній атмосфері ми насолоджувалися українськими піснями, які охоче наспівували, а вірші, що лунали, не залишили нікого байдужим. Студентка 21-ої групи Анна Яременко поділилася враженнями: «Сьогодні відвідали Уманську міську бібліотеку з нагоди Дня рідної мови. Дізналися багато нової та цікавої інформації, зарядилися позитивним настроєм від   різних конкурсів та  цікавих завдань. Дякуємо організаторам цього чудового дійства – бібліотекарям Ользі Олександрівні Циктор та Світлані Валентинівні Чорнозуб!»

Подібні заходи дуже потрібні, вони ще раз нагадують про важливість вивчення та збереження рідного слова, адже відома українська поетеса Ліна Костенко писала: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову».

" data-title="Захід до дня рідної мови «Мов джерельна вода, рідна мова моя»">

Захід до дня рідної мови «Мов джерельна вода, рідна мова моя»

Міжнародний день рідної мови, який святкують 21 лютого, є особливо важливим святом для філологів. Саме тому напередодні цього дня студенти 11-ої, 12-ої груп (куратор – канд. філол. н., старший викладач  Л. Б. Поліщук) та 21-ої групи (куратор – канд. філол. н., доцент Г. В. Осіпчук) факультету української філології на чолі з завідувачем кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, канд. філол. наук Л. Ю. Рідневою відвідали Уманську міську бібліотеку №1.