Захід на тему: «Суспільно-культурний контекст філософії Григорія Сковороди» проведено в  дистанційному форматі на платформі Google Meet.

Учасники заходу (21 особа) – це куратори 21, 22 і 31 академічних груп (кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри слов᾿янських мов та зарубіжної літератури Л. Б. Поліщук, кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов᾿янських мов та зарубіжної літератури Г. В. Осіпчук) й студенти.

У своїх наукових розвідках присутні розширили знання про творчу спадщину цієї неординарної, яскравої й талановитої людини – українського Сократа, мислителя і творця.

Співдоповідачами на заході були безпосередні учасники – старости 31, 21 та 22 груп: О. Можайкіна, І. Юзенко та А. Ярова. Студентські дослідження, представлені на обговорення слухачів, були цікавими, змістовними та продуктивними.

Організатори заходу ставили за мету розкрити безцінну скарбницю педагогічної мудрості Г. Сковороди, презентувати  його праці з соціології, філософії, мистецтвознавства, що завжди були і є сьогодні для багатьох науковців та літераторів джерелом натхнення.

Віртуальне спілкування в такому форматі – це можливість для студентів поділитися власними науковими дослідженнями й долучити  молодь до вивчення історії українського народу.

Результатом проведення засідання круглого столу є узагальнення та висновки, зроблені учасниками заходу щодо необхідності використання багатогранної спадщини творчого доробку Григорія Савича Сковороди у власному житті, навчанні й майбутній професії вчителя.

" data-title="Засідання круглого столу «Суспільно-культурний контекст філософії Григорія Сковороди»">

11 грудня 2020 року на факультеті української філології відбулося засідання круглого столу, присвячене 298-ій річниці з дня народження  українського філософа, громадського діяча, талановитого педагога та видатного поета Григорія Савича Сковороди.