Журналістська етика і стандарти під час війни

⠀Модерував зустріч Андрій КУЛИКОВ, відомий український журналіст, голова Комісії з журналістської етики, який у вступному слові відзначив високий професіоналізм Юлії МОСТОВОЇ та видання, яке вона очолює, і окреслив основні завдання зустрічі.

Під час онлайн-лекції Юлія МОСТОВА виклала свої погляди на такі проблеми:

• як не зрадити себе в журналістиці;
      • нові (старі) виклики для медійників під час війни;
      • актуальність професійної журналістської освіти;
      • якими сьогодні є журналістські розслідування в Україні.

Потім журналістка відповіла на численні запитання присутніх.

Хотілося б відзначити високий професіоналізм Юлії МОСТОВОЇ, її вміння висловлюватися аргументовано, образно та емоційно. Вартує уваги її відповідь на запитання «Як залишатися об’єктивним, неупередженим журналістом під час війни?»: «Насамперед ви завжди маєте бути за Україну. І це вже необ’єктивність. Ми обрали свою сторону. Ми можемо бути емоційними, але ми маємо бути компетентними».

ОП «Журналістика»

Багато думок, викладених у лекції, можуть стати корисними для здобувачів освіти за ОП «Журналістика» під час вивчення журналістської етики.

Усі, хто зацікавився, можуть переглянути відеозустріч за покликанням:

Доцент кафедри прикладної лінгвістики та журналістики

Ірина ХЛИСТУН

" data-title="Журналістська етика під час війни">

Журналістська етика під час війни

12 вересня доцент кафедри прикладної лінгвістики та журналістики Ірина ХЛИСТУН відвідала онлайн-лекцію Юлії МОСТОВОЇ «Журналістська етика і стандарти під час війни», що є продовженням циклу відкритих онлайн-розмов з публічними інтелектуалами й медіафахівцями. ⠀⠀Юлія Мостова — співзасновниця і головна редакторка інтернет-видання «Дзеркало тижня. Україна» / ZN.UA. Спеціалізується на темах внутрішньої політики й відносин між США, Україною та Росією.

Журналістська етика і стандарти під час війни

Під час онлайн-лекції Юлія МОСТОВА виклала свої погляди на такі проблеми:

• як не зрадити себе в журналістиці;
      • нові (старі) виклики для медійників під час війни;
      • актуальність професійної журналістської освіти;
      • якими сьогодні є журналістські розслідування в Україні.

Потім журналістка відповіла на численні запитання присутніх.

ОП «Журналістика»

Усі, хто зацікавився, можуть переглянути відеозустріч за покликанням:

Доцент кафедри прикладної лінгвістики та журналістики

Ірина ХЛИСТУН