Зв`язок з адміністратором

Ваш email (обов'язково)

Оксана Володимирівна поінформувала учасників зустрічі про законодавчі та методичні новації в освітньому процесі, які стосуються організації практичної підготовки здобувачів освіти. Вона також відповіла на численні запитання гарантів освітніх програм факультету української філології. Відбувся конструктивний та зацікавлений обмін позитивним досвідом співпраці з закладами освіти та різними організаціями, у яких проходять практику студенти факультету української філології. Окреслено основні проблемні моменти та шляхи вдосконалення змістового наповнення наскрізних програм практик та забезпечення їх реалізації в умовах польових досліджень та на виробництві.

" data-title="Зустріч гарантів освітніх програм з відповідальною по університету за педагогічну практику">

4 листопада 2021 року на факультеті української філології в режимі онлайн відбулася зустріч гарантів чинних освітніх програм із кандидатом педагогічних наук, доцентом Оксаною Володимирівною Гнатюк – відповідальною по університету за стажування студентів та педагогічну практику.

09.11.2021