Зв`язок з адміністратором

Ваш email (обов'язково)

Студенти дізналися багато нового про рідну мову, а також поглибили свої знання про її багатства: граматичні форми, фонетичні варіанти слів, багатство афіксів, синонімічну рясноту тощо. Також уявно поринули у далеке минуле нашої мови, адже, виявляється, деякі унікальні риси її сягають праслов’янських, а то й індоєвропейських часів!

Хочеться, щоб такі заходи сприяти поглибленню уваги до української мови, спонукали до її вивчення, наукового аналізу, розуміння її ролі в житті нашого народу.

" data-title="Ще раз про багатство української мови">

Ще раз про багатство української мови

9 листопада, у День української писемності та мови доцент кафедри практичного мовознавства І. В. Хлистун провела зі студентами 11 (ОП Середня освіта (Українська мова і література). Польська мова) і 13 (ОП Середня освіта (Українська мова і література). Психологія) груп лекцію «У чому багатство української мови?», в основу якої було покладено матеріали з книжки Олекси Різниківа «Спадщина тисячоліть: українська мова. Чим вона багатша за інші?».

День української писемності та мови

10.11.2021