Ірина Плетньова

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в м. Умань, активну громадянську позицію, популяризацію молодіжного руху та з нагоди Міжнародного дня студента подякою міського голови було нагороджено й нашу студентку ІV курсу 41 групи – Анну Рудницьку.

Анна Рудницька , Ірина Плетньова

Анна бере активну участь у громадському та культурному житті факультету й університету, є учасницею міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій, переможницею та призеркою загальноуніверситетського конкурсу «Кращий студент-науковець – 2023», І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із польської та української мов, ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Щиро вітаємо Анну! Та бажаємо ще більших досягнень, успіхів та професійного зростання!

Лариса ЗАДОЯНА,

куратор 41 групи

факультету філології

та журналістики, доцент кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики

" data-title="Зустріч міського голови Умані Ірини Плетньової зі студентською молоддю з нагоди Міжнародного дня студента">

17 листопада 2023 року з нагоди Міжнародного дня студента в Художньому музеї (Картинна галерея) відбулася зустріч міського голови Ірини Плетньової зі студентською молоддю. На зустрічі Ірина Григорівна відзначила найкращих представників уманських закладів освіти.

Ірина Плетньова

Анна Рудницька , Ірина Плетньова