Марина Павленко

Розмови були на вічні теми: про події, що відбуваються, і про внесок кожного з нас у наближення Перемоги. Про книгу й актуальність чи неактуальність читання. Про мову: солов’їну і не тільки. Про любов і нелюбов. Про творчість і муки творчості (деякі дівчата й хлопці ділилися дуже особистими власними переживаннями і страхами, пов’язаними з цією загадковою сферою).

Марина Павленко

Як завжди, було багато запитань, а потім – автограф- і фотосесія.

І письменниця, й гості вдячні невтомним працівникам Уманської централізованої системи бібліотек за організацію заходу.

" data-title="Зустріч в Уманській дитячій бібліотеці">

Зустріч в Уманській дитячій бібліотеці

У рамках Шевченківських днів відбулася зустріч письменниці, доцентки кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Марини Павленко зі школярами та вчителями в бібліотеці для дітей міста Умані.

Марина Павленко

Як завжди, було багато запитань, а потім – автограф- і фотосесія.