Марина Павленко

Цей вечір був продовженням започаткованої бібліотекою дуже цікавої традиції: вхід – за будь-який донат ЗСУ. Перед Мариною Павленко так само мали вечори гурт «Mr. Mono Band», поет-пісняр Володимир Торчинський і поетеса Софія Кримовська (усі наші випускники, між іншим).

Марина Павленко зізналася, що цей захід для неї особливий, і відвідувачі сьогодні особливі, і розмова буде особлива й «дуже доросла».

Так, власне, і сталось. І тексти звучали ті, які ніколи не звучали досі на інших Марининих зустрічах.

Цікавинкою стала Маринина спроба «розіграти лот» з останнім «раритетним» примірником її роману «Санта Лучія в кирзових чоботях», гроші за який покупець мав одразу вкинути у скриньку донатів. Переможницею (а заодно – благодійницею і щасливою власницею книжки) стала наша колишня колега (всі знайомі, всі свої!) Інна Шевчук.

До тих грошей Марина Павленко доклала ще й по 50 грн. з кожної проданої «Абетки» авторства її мами Ольги Павленко.

Отже, в результаті цього та трьох попередніх заходів зібрали й передали Волонтерській організації “РАЗОМ” (Умань) 7890 гривень.

«Може, в загальних масштабах це не так і багато, але, як мовиться, крапля камінь точить, – зазначила Марина Павленко. – Приємно відчувати і свою причетність, а також – причетність усіх гостей, які не побоялись дощової погоди і таки прийшли на мій вечір. Колеги, студенти і знайомі і незнайомі: все то були так чи інакше споріднені душі!

Ще раз дякую бібліотеці і всім присутнім за ту душевну атмосферу, за ту зворушливу увагу, за цікаві запитання! Люди, ви прекрасні!»

" data-title="Культурний фронт на підтримку ЗСУ">

Культурний фронт на підтримку ЗСУ

Нещодавно в Уманській «дорослій» бібліотеці, яка знаходиться на вулиці Шевченка, відбувся творчий вечір письменниці, доцентки кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Марини Павленко.

Марина Павленко