Світлана Січкар

Адміністрація коледжу гостинно зустріла викладачів та організувала зустріч із майбутніми випускниками в очно-дистанційному форматі.

Наталія Савчук

Студенти ознайомились із презентацією та отримали вичерпну інформацію про спеціальності та освітні програми на факультеті філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, особливу увагу звернули на оприлюднений МОН України проєкт Порядку прийому до закладів вищої освіти у 2023 році та зміни у проведенні національного мультипредметного тесту, правила вступу, особливості організації навчального процесу, матеріально-технічну базу,  проходження навчальних та виробничих практик та можливості працевлаштування випускників.

Національний мультипредметний тест

Зустріч пройшла в теплій та приємній атмосфері. Студенти коледжу з цікавістю слухали інформацію і ставили питання щодо умов вступу, навчання та студентського дозвілля. Викладачі спільно з адміністрацією коледжу обговорили та визначили напрями подальшої співпраці, які спрямовані на активізацію діяльності та підвищення якості навчання для майбутніх фахівців.

" data-title="Зустріч із випускниками Уманського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім. Т. Г. Шевченка">

У рамках профорієнтаційної роботи факультету філології та журналістики 7 березня викладачі кафедри прикладної лінгвістики та журналістики доценти Світлана Січкар та Наталія Савчук відвідали Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка.

Наталія Савчук

Національний мультипредметний тест