Зв`язок з адміністратором

Ваш email (обов'язково)

Гарант разом зі здобувачами  обговорили зміст і основні положення освітньої програми. Серед результатів засідання – пропозиції здобувачів вищої освіти щодо вдосконалення освітньої програми.

" data-title="Зустріч із гарантом здобувачів вищої освіти 154 і 254 груп">

Зустріч із гарантом здобувачів вищої освіти 154 і 254 груп

15. 11. 2021 р. відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 154 і 254 груп освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література). Психологія» з гарантом означеної програми доктором педагогічних наук, професором кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання  Ларисою Іванівною Йовенко.

15.11.2021