Під час зустрічі гарант ОП ознайомила магістрантів зі структурою і змістовим наповненням освітньо-професійної програми, розповіла про необхідність та доречність залучення здобувачів освіти як повноцінних партнерів до процесу забезпечення якості вищої освіти, про можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів. Проф. Л.В. Новаківська закликала магістрантів брати активну участь у покращенні та вдосконалені освітньої програми шляхом внесення пропозицій.

" data-title="Зустріч здобувачів із гарантом освітньої програми">

Зустріч здобувачів із гарантом освітньої програми

11 листопада 2021 року на факультеті української філології в режимі відеоконференції відбулася зустріч гаранта  освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти 014 Середня освіта (Українська мова і література) доктора педагогічних наук, професора Л.В. Новаківської зі здобувачами вищої освіти, які навчаються за цією ОПП. До заходу долучилися заступник декана з педагогічної практики, доцент Л.П. Пархета та куратор, доцент Н.С. Осіпенко