Інна Іванівна Коломієць

Відтак 23 листопада 2022 року у 18-й раз поспіль успішно відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція  «Актуальні проблеми лінгвістики та лінгводидактики».

Конференція є переконливим свідченням плідної співпраці кафедри української мови та методики її навчання зі студентською молоддю партнерських закладів вищої освіти. А саме: Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Херсонського державного університету, Хмельницького національного університету.

Із вітальним словом на відкритті Конференції виступили проректор з наукової роботи,  доктор філологічних наук, професор Тетяна Леонідівна Годованюк, декан факультету філології та журналістики, доктор педагогічних наук, професор Валентина Олександрівна Коваль. У своїх промовах вони були єдиними в тому, що доля майбутнього нації та університету зокрема залежатиме від сучасної молодіжної генерації, нового покоління освітянської еліти.

Валентина Олександрівна Коваль

Тетяна Леонідівна Годованюк

На пленарному та секційних засіданнях в онлайн-форматі студенти-доповідачі креативно презентували власні наукові здобутки, охоче дискутували стосовно проблемних питань та навіть подекуди намагалися висунути власні, незнані ще у науковому світі гіпотези. Панувала атмосфера доброзичливості й творчої співпраці.

Анастасія Кашоїд

Щорічне проведення такої конференції – це результат незгасного дослідницького пошуку та народження нових ідей у майбутніх учителів на теренах філологічної науки, надзвичайно гострої уваги до історичних джерел рідного слова, невпинного інтересу до діалектологічних пластів мови, ономастичних студій, стилістичного дискурсу, успішного розв’язання лінгводидактичних завдань у площині сучасного освітнього середовища.

Саша Трачук

Анастасія Гога

Підсумувала роботу пленарного засідання заступник декана з наукової роботи факультету філології та журналістики, доцент Інна Іванівна Коломієць, яка від імені філологічної родини університету адресувала щиру вдячність усім учасникам, співорганізаторам конференції та доповідачам зокрема за цікаві та змістовні репрезентації свого наукового доробку. Із вірою в  міцність духу ЗСУ та сподіваннями про наступну зустріч на гостинній уманській землі звернулася до учасників  зібрання очільниця кафедри української мови та методики її навчання, доцент Валентина Володимирівна Розгон. Як вдало помітив модератор пленарного засідання, доцент Василь Вікторович Денисюк, приємне враження справив на всіх присутніх незмінний намір мовців озброїтися СЛОВОМ, аби попри складні життєві обставини нашого сьогодення не вщухав інтерес до науки, освіченості, саморозвитку, адже за цим – гідне майбутнє нації.

Юлія Плужник

Олександра Можайкіна

Переконані, що кожен із учасників та гостей конференції отримав справжнє інтелектуальне задоволення, взяв для себе щось нове й зрештою отримав неабиякий надих для подальшого науково-творчого пошуку.

" data-title="23 листопада 2022 року – Всеукраїнський студентський форум філологів">

23 листопада 2022 року – Всеукраїнський студентський форум філологів

Усталеною традицією у царині інтелектуального зростання майбутніх учителів-філологів є організація та проведення науково-практичного форуму студентства всеукраїнського рівня на базі факультету філології та журналістики УДПУ імені Павла Тичини.

Інна Іванівна Коломієць

Валентина Олександрівна Коваль