титулка

Із вітальним словом у цей святковий день звернулася до присутніх очільник факультету, професор Валентина Коваль.

Валентина Коваль

Декан привітала колег та учасників олімпіади зі святом материнської української мови. Наголосила на вагомості рідного слова як ознаки державності, як важливого елемента етнічного мислення, культурної самосвідомості, незмінного джерела збереження національної ідентичності, примноження духовних та інтелектуальних скарбів нації, а також побажала студентам гідних перемог.

Щирі слова вітання та цінних настанов адресувала філологічній громаді завідувач кафедри української мови та методики її навчання, доцент Валентина Розгон.

Валентина Розгон.

Із процедурою виконання завдань лінгвістичного та літературознавчого циклів ознайомили студентів заступник декана з наукової роботи, доцент  кафедри української мови та методики її навчання Інна Коломієць і доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Валентина Гончарук. Викладачі побажали студентам вдалого вирішення філологічних цікавинок й подальшої плодотворної праці на рідномовній стежині.

Інна Коломієць

Валентина Гончарук

" data-title="Відкриття І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури">

На факультеті української філології відбулося відкриття І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури. Наукове зібрання студентської молоді та викладачів-філологів стало знаковою подією, оскільки було приурочене Міжнародному дню рідної мови.

титулка

Валентина Коваль