Норми академічної доброчесності

06 грудня 2023 року на базі факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини члени Групи зі змісту та якості освіти, які відповідають за сектор поширення академічної доброчесності на факультеті доцент кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики Наталія Савчук та старший викладач кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики Леся Поліщук організували в змішаному форматі зустріч із цьогорічними першокурсниками  на тему «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти».

Зустріч із першокурсниками

Академічна доброчесність є наріжним каменем навчальної культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Саме тому її формування у здобувачів вищої освіти під час реалізації освітньо-наукового процесу є надважливим завданням сьогодення.

На зустрічі були розглянуті фундаментальні цінності академічної доброчесності, її принципи і норми. Обговорені можливі прояви академічної недоброчесності та відповідальність за них. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з Кодексом честі, Складом комісії та Положенням про групу сприяння академічній доброчесності в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Академічна доброчесність

Першокурсники зазначили, що зустріч з викладачами сектору поширення академічної доброчесності на факультеті філології та журналістики є вчасною та необхідною для отримання інформації щодо вимог з написання текстів курсових робіт, рефератів та кваліфікаційної роботи, сприяє підвищенню рівня академічної доброчесності майбутніх фахівців.

Леся Поліщук

" data-title="АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ЗАПОРУКА ЯКОСТІ ОСВІТИ">