в. о. декана факультету філології та журналістики В. О. Коваль

Серед запрошених на звітну конференцію – в. о. декана факультету філології та журналістики В. О. Коваль, заступник декана І. С. Гонца, відповідальна за практики і стажування студентів по університету С. О. Роєнко, викладачі факультету та студенти

відповідальна за практики і стажування студентів по університету С. О. Роєнко

«Допоки лунають колядки, доти живе Україна!»

Сутдентка

Матеріали фольклорних практик, що представлено на оцінювання, повною мірою відповідали вимогам, які ставляться до такого виду діяльності.

Учасники звітної конференції

ЙОВЕНКО Лариса, КИРИЧЕНКО Віта

" data-title="«Зберігаймо фольклорну пам՚ять, нехай нащадки цю землю славлять!» (звітна конференція з навчальної (фольклорної) практики)">

Навчальна (фольклорна) практика відбулася у період з 20 листопада по 2 грудня 2023 р.. У ній брали участь здобувачі 11 (керівник – В. Г. Кириченко) та 12 (керівник – Л. І. Йовенко) груп.

Напередодні практики проведено настановчу конференцію, на якій студенти отримали інформацію про особливості організації та проходження практики, ознайомилися з технікою безпеки проведення такої діяльності, одержали методичні рекомендації тощо.

Здобувачі вищої освіти виконували завдання двох типів: частина студентів здійснювали оцифровування наукового архіву за 1999 та 2000 рр.; решта студентської молоді проходили практику за місцем проживання (у селах Громи та Баштечки Уманського району Черкаської області, Мала Мочулка Гайсинського району Вінницької області, Трояни Голованівського району Кіровоградської області, м. Ватутіне Звенигородського району Черкаської області, Красненьке Первомайський район Миколаївської області, м. Ананьїв Подільський район Одеської області та ін.).

Звітна конференція засвідчила вагомі результати пошуково-дослідницької роботи здобувачів вищої освіти. Виступи студентів відбувалися в урочистій, святковій атмосфері, під час якої лунали коляди, ліричні пісні, колискові та весільні пісні

в. о. декана факультету філології та журналістики В. О. Коваль

відповідальна за практики і стажування студентів по університету С. О. Роєнко

«Допоки лунають колядки, доти живе Україна!»

Сутдентка

Учасники звітної конференції