індивідуальний звіт Ігоря Ніколіча

Були присутні члени кафедри української мови та методики її навчання, гарант ОНП «Філологія» проф. Світлана Шуляк, здобувачі освітньо-наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 035 «Філологія», керівники дисертаційних досліджень аспірантів; відповідальна в університеті за атестацію PhD доц. Світлана Прищепа.

Онлайн-участь у засіданні частини аспірантів та запрошених

Кожен зі здобувачів мав про що звітувати: усі успішно виконали навчальний план першого семестру (склали іспит і заліки), працювали над дисертаційними дослідженнями (формували джерельну базу, опрацьовували наукову літературу), взяли участь у різноманітних наукових конференціях, науково-методичних семінарах, вебінарах тощо.

Керівники дисертаційних досліджень аспірантів запропонували атестувати здобувачів І року навчання (Галину Волох, Ігоря Дегрика, Оксану Денисюк, Ольгу Кондратюк, Володимира Кліменкова, Ігоря Ніколіча), а їхні звіти затвердити.

Бажаємо нашим аспірантам подальших успіхів у реалізації навчального плану і натхнення у роботі над дисертаціями!

Секретар кафедри – Олена Дуденко

" data-title="Аспіранти звітують про перші здобутки">

Аспіранти звітують про перші здобутки

На кафедрі української мови і методики її навчання 18 січня 2023 р. заслухали перший звіт аспірантів – здобувачів освітньо-наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 035 «Філологія». Кожен звітував про роботу над дисертаційним дослідженням, виконання індивідуального плану наукової роботи та навчального плану за період з вересня до кінця грудня 2023 р.

індивідуальний звіт Ігоря Ніколіча

Онлайн-участь у засіданні частини аспірантів та запрошених