Опитування директорів закладів ЗСО

У тісній співпраці секторів моніторингу якості освіти (керівник – доц. Галина Осіпчук), налагодження співпраці зі стейкхолдерами (керівник – доц. Оксана Циганок), за підтримки адміністрації факультету (т.в.о. декана факультету – доц. Ірина Гонца), сприяння начальників управлінь і відділів освіти територіальних громад Уманського району Черкаської області вдалося залучити до опитування зацікавлених сторін у якісній підготовці вчителів-словесників для закладів загальної середньої освіти.

Пропонована анкета для опитування містить запитання, які охоплюють різні аспекти, зокрема: визначення рівня професійної підготовки випускників факультету, виокремлення компетентностей, важливих для молодого фахівця після закінчення навчання в університеті, окреслення вагомих чинників, необхідних для прийняття на роботу випускників освітніх програм спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література). Для організаторів опитування та колективу факультету важливими та дуже очікуваними є зауваження і пропозиції від роботодавців для підвищення ефективності професійної підготовки майбутніх педагогів.

Професійна підготовка вчителів-словесників

Шановні директори закладів загальної середньої освіти, запрошуємо Вас активно долучатися до заповнення форми пропонованої анкети, відкритий доступ до якої Вам надано із 25 січня до 01 березня 2024 року.

Пам’ятаймо, що тільки в тісній співпраці «школа–університет» ми зможемо забезпечити інноваційний освітній процес, який потребує не тільки новітніх технологій навчання, а й високопрофесійних педагогічний кадрів.

Група зі змісту та якості освіти

" data-title="Підтримуємо зворотний зв’язок із закладами загальної середньої освіти">

Підтримуємо зворотний зв’язок із закладами загальної середньої освіти

Початок 2024 року ознаменувався подією, важливою для отримання зворотного зв’язку від закладів загальної середньої освіти нашого регіону. Для вивчення думки потенційних роботодавців (директорів гімназій і ліцеїв територіальних громад Уманського району) про якість підготовки випускників освітніх програм факультету філології та журналістики до їхньої майбутньої професійної діяльності організовано опитування, ініційоване групою зі змісту та якості освіти (керівник – доц. Зоя Комарова), яка діє в структурі факультету.

Опитування директорів закладів ЗСО

Професійна підготовка вчителів-словесників