Виступ Юлії Прижбило

Цей захід організували Рада магістрантів та докторантів УВУ, Наукове студентське товариство УВУ ім. Ю. Шевельова та Союз українських студентів у Німеччині. Учасники працювали в секціях мовознавства, літературознавства, історії, мистецтвознавства, філософії, політології, права. Це дало можливість молодим науковцям з різних університетів України та зарубіжжя поділитися своїми дослідженнями та здобутками. Конференція зібрала на 40% учасників більше, ніж минулого року. Це свідчить про зростання інтересу до наукової діяльності серед молоді.

Виступ Анни Доценко

Ми, здобувачки УДПУ,  працювали в секції мовознавства і представили свої напрацювання під час вивчення дисципліни «Науково-критичне письмо» (викладач – Тетяна Тищенко) та роботи в Східноподільському лінгвокраєзнавчому науково-освітньому центрі. Тішуся, що  наші виступи про динаміку годонімікону рідного села у зв’язку з декомунізацією (Іванна Боровик), відображення менталітету уманців в ергоніміконі міста  (Анна Доценко), поетоніми в збірці «Між війною та миром» (Юлія Прижбило), викликали жваве обговорення, позитивну оцінку модератора та рецензентів секції мовознавства.

Студентська конференція УВУ справила на мене дуже позитивне враження. Це була чудова можливість для молодих дослідників поділитися своїми знаннями, навичками, здобутками та отримати цінний досвід участі в наукових заходах.

Дякую організаторам конференції за надану можливість  презентувати своє дослідження, високий рівень проведення конференції. Сподіваюся на подальшу участь у подібних наукових заходах.

Особлива подяка моєму науковому керівнику Тетяні Тищенко за запропоновані цікаві теми для дослідження та допомогу в підготовці до конференції.

Іванна Боровик

" data-title="Членкині Студентського наукового товариства імені Агатангела Кримського – учасниці Міжнародної студентської наукової конференції в Мюнхені">

4 квітня 2024 року членкині Студентського наукового товариства імені Агатангела Кримського, що діє при Східноподільському лінгвокраєзначому науково-освітньому центрі, здобувачки 2 курсу ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)) Іванна Боровик, Анна Доценко та Юлія Прижбило взяли участь у Другій науковій студентській конференції Українського Вільного Університету, що проходила в Мюнхені.

Виступ Юлії Прижбило

Виступ Анни Доценко