У Західноукраїнському національному університеті

Ми, як учасники тренінгу, мали унікальну можливість розширити свої знання про якість освіти, про процедури її забезпечення, про роль та можливості студентів у Європейському просторі вищої освіти; отримати неоціненний досвід, як впливати на процеси забезпечення якості та  долучитися до експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Під час лекційних занять

Протягом трьох днів ми спілкувалися з досвідченими спікерами та тренерами, серед яких: Наталія Стукало, заступниця Голови Національного агентства; Олександр Хименко, керівник секретаріату Національного агентства; Ганна Денискіна, керівниця відділу акредитації освітніх програм секретаріату Національного агентства; Оксана Требенко, тренерка Національного агентства.

Під час спілкування з Олександром Хименком

Тренінг проходив у динамічній та інтерактивній атмосфері, що сприяло кращому засвоєнню та застосуванню на практиці інформації про систему забезпечення якості вищої освіти в Україні, роль та функції Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, стандарти і критерії акредитації освітніх програм, методи та інструменти моніторингу якості освіти. Спілкування з іншими зацікавленими в питаннях якості освіти учасниками тренінгової програми, які представляли вищі освітні заклади з усієї України, було для нас цікавим і корисним.

Сертифікати про успішне завершення тренінгової програми

Свідченням успішного проходження тренінгової програми з забезпечення якості вищої освіти є підсумкове тестування та отримання сертифікатів. Результати навчання за програмою – це не лише визнання наших старань і зусиль, а й стимул для подальшого розвитку і вдосконалення. Набуті знання і навички зможемо використати для активної участі в процедурах управління факультетом та університетом, проведення моніторингу якості освіти, представлення інтересів студентів під час здійснення освітнього процесу та внесення пропозицій для його покращення.

Успішне завершення тренінгу

Висловлюємо щиру вдячність за надану можливість узяти участь у тренінгу адміністраціям університету і факультету в особах ректора Олександра Івановича Безлюдного та декана Валентини Олександрівни Коваль. За організацію поїздки та постійну підтримку особливо дякуємо заступнику декана факультету Ірині Семенівні Гонці та керівнику факультетської групи зі змісту та якості освіти Зої Іванівні Комаровій, бо їхні настанови та заохочення відіграли важливу роль у нашому особистому та професійному розвитку.

Учасниці тренінгу з деканом факультету

Упевнені, що отримані знання та досвід допоможуть нам зробити свій внесок у покращення якості  вищої освіти в рідному університеті та в Україні.

Юлія Прижбило

Анна Ільницька

" data-title="Плідна співпраця з Українською асоціацією студентів та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти">

У період із 5 по 7 квітня 2024 року студентки факультету філології та журналістики, здобувачки освітніх програм за спеціальністю 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), Юлія Прижбило та Анна Ільницька, узяли участь у триденному тренінгу з забезпечення якості вищої освіти, який організувала Українська асоціація студентів «UAS QA POOL» у Західноукраїнському національному університеті в Тернополі.

У Західноукраїнському національному університеті

Під час лекційних занять