Психопаті

Студентські роки – це час великих змін, викликів і можливостей. Часто на цьому етапі виникають різноманітні питання, турботи та стреси, які можуть вплинути на навчання та загальний стан психічного здоров’я. Саме тому проведення зустрічей студентів із психологами стає надзвичайно важливим елементом університетського життя. Однією з найбільш важливих та відомих емоцій є, безсумнівно, любов. Але що насправді означає цей термін для молодих людей? Як впливає наше розуміння любові на наше життя, вчинки та відносини?

Психологічна гра

Пані Владислава Швець запропонувала студентам цікаві інтерактиви, де кожен повинен був обрати для себе 4 картки з різних категорій і потім схарактеризувати свої, задані психологом, риси характеру, мрії, прагнення, мету, любов до чогось. Студенти з  цікавістю працювали над завданням і визначилися з розумінням поняття любовві. Не менш цікавим завданням було моделювання ситуації й аналіз почуттів, думок, дій під час вирішення можливого конфлікту.

Психологічний тренінг

Після ґрунтовного дослідження психолог організувала дискусію, де студенти могли поділитися своїми думками та почуттями. Вони обговорювали різноманітні аспекти любові, такі як взаєморозуміння, повага, довіра та компроміси. Виявилося, що багато студентів стикалися зі схожими ситуаціями та емоціями у своїх відносинах, і обговорення стало для них корисним та пізнавальним досвідом. За допомогою запитань та стимулів до роздумів психолог підтримувала дискусію, роблячи її динамічною та пізнавальною.

Зустріч зі студентами стала цінним досвідом для всіх учасників. Вона допомогла краще зрозуміти природу любові, дослідити її різні грані та усвідомити її важливість у житті людини. Будь-який успішний навчальний процес вимагає не лише розумової підготовки, але й емоційного комфорту. Зустріч із психологом стала важливим кроком в напрямку створення сприятливого середовища для розвитку та самореалізації студентів.

Анастасія Хлистік, студентка 13 групи ОП «Журналістика»

" data-title="Пізнай себе: «Психомандрівка для студентів»">

Пізнай себе: «Психомандрівка для студентів»

Психолог університету – це не лише фахівець, який надає консультації у складних ситуаціях, але й активний учасник студентського життя. Проведення зустрічей зі здобувачами дозволяє психологу підтримувати студентів у різних аспектах їхнього життя: від академічних проблем до вирішення міжособистісних конфліктів.

Психопаті

Психологічна гра

Психологічний тренінг

Анастасія Хлистік, студентка 13 групи ОП «Журналістика»