ВДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Шановні батьки здобувачів вищої освіти ІІІ курсів ОС «Бакалавр»! Факультет філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини систематично осучаснює освітній процес, адаптує його до вимог сьогодення. Ми зацікавлені в результативності впровадження освітніх інноваційних технологій, в ініціюванні позитивних змін у навчанні.

Пропонуємо Вам оцінити якість освітніх програм, за якими здобувають вищу освіту Ваші діти, та взяти участь в анонімному опитуванні, що проводиться відповідно до розпорядження декана факультету філології та журналістики Валентини КОВАЛЬ від 11 квітня 2024 року.

Анкета буде доступною протягом 1521 квітня 2024 року з будь-якого власного акаунта.

Віримо, що Ви зацікавлені в якісній освіті своїх дітей і дасте відповіді на запитання запропонованої анкети. Ваша участь в опитуванні дуже важлива для вдосконалення університетської системи вищої освіти.

Сектор моніторингу якості освіти

" data-title="Співпрацюємо з батьками здобувачів вищої освіти заради вдосконалення освітнього процесу">

ВДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Сектор моніторингу якості освіти