МОНІТОРИНГ

У контексті здійснення процедур забезпечення якості вищої освіти, зокрема, моніторингу якості реалізації освітніх програм та організації освітнього середовища на факультеті та в університеті, сектор моніторингу якості освіти проводить опитування науково-педагогічних працівників факультету філології та журналістики для оцінки стану реалізації освітніх програм кафедрами факультету та для ініціювання позитивних змін в освітньому середовищі.

Опитування організовано відповідно до розпорядження декана факультету Валентини КОВАЛЬ від 11 квітня 2024 року.

Анкета доступна протягом 1521 квітня 2024 року з корпоративних акаунтів.

Сектор моніторингу якості освіти

" data-title="Моніторинг якості реалізації освітніх програм на факультеті">

Моніторинг якості реалізації освітніх програм на факультеті

МОНІТОРИНГ

Анкета доступна протягом 1521 квітня 2024 року з корпоративних акаунтів.

Сектор моніторингу якості освіти