Академічна доброчесність

Академічна доброчесність є невід’ємною складовою системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти на факультеті філології та журналістики. Із метою популяризації і поширення культури академічної доброчесності на факультеті передбачено різноманітні заходи з залученням усіх учасників освітнього процесу, зокрема й здобувачів вищої освіти.

Цьогоріч здобувачі факультету мають можливість долучитися до проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», який адмініструвала Американська Рада з міжнародної освіти за підтримки Посольства США в Україні. Командою професіоналів проєкту розроблено інструментарій для інституційного аналізу академічної доброчесності та системи внутрішнього забезпечення якості закладів вищої освіти.

Цей інструментарій містить зокрема анкету для здобувачів, яку представники Групи зі змісту та якості освіти факультету філології та журналістики адаптували до особливостей університетського освітнього процесу і запропонували магістрам освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література)».

Доступ до анкети «Дотримання академічної доброчесності під час реалізації освітньої програми» можливий лише з корпоративних акаунтів студентів. Опитування триватиме з 21 до 27 лютого 2024 року.

Запрошуємо здобувачів усіх освітніх програм, які реалізують кафедри факультету філології та журналістики, у майбутньому активно долучатися до пропонованого опитування для утвердження в освітньо-науковому середовищі факультету та університету фундаментальних цінностей академічної доброчесності.

Група зі змісту та якості освіти

" data-title="Чи дотримуємося академічної доброчесності під час реалізації освітніх програм?">

Чи дотримуємося академічної доброчесності під час реалізації освітніх програм?

Академічна доброчесність

Група зі змісту та якості освіти