Конфлікт в закладі освіти

До уваги здобувачів бакалаврської ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))»!

Запрошуємо Вас узяти участь в опитуванні «Попередження та виявлення конфліктних ситуацій в освітньому середовищі», метою проведення якого є вивчення Вашого досвіду розв’язання конфліктних ситуацій в освітньому середовищі факультету та університету. Ваші відповіді допоможуть нам краще зрозуміти, як виникають конфлікти, як їх можна виявити та які методи для їх попередження є найефективнішими.

Група зі змісту та якості освіти, яка організовує і проводить опитування, використає Ваші відповіді не лише для узагальнення статистичних даних, а й для удосконалення механізмів попередження та врегулювання конфліктів в університетському освітньому середовищі.

Анкета  доступна лише з корпоративних акаунтів здобувачів освіти із 21 до 27 лютого 2024 року.

Шановні здобувачі освіти, не допускаймо конфліктів у нашому спілкуванні, учимося співпрацювати і досягати спільної мети без будь-яких конфліктів!

Група зі змісту та якості освіти

" data-title="Попереджуємо та виявляємо конфлікти в освітньому середовищі">

Попереджуємо та виявляємо конфлікти в освітньому середовищі

Конфлікт в закладі освіти