Здобувачі вищої освіти 11 групи на навчанні в комп’ютерному класі
      факультету філології та журналістики (309 ауд.)

Учасники заходу ознайомилися з особливостями ефективного налаштування та використання корпоративного акаунту, правилами забезпечення й дотримання особистої цифрової безпеки. Прості в використанні й управлінні інструменти сервісів Google дозволяють продуктивно працювати і спілкуватися викладачеві та студентам, де б вони не перебували і якими б пристроями не користувалися, та зосередитися на тому, що дійсно є важливим в освітньому процесі.

Знайомство із Moodle

Крім того, відбулася презентація навчальної платформи Moodle, що є надійною інтегрованою системою для створення персоналізованого навчального середовища в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

" data-title="ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА БЕЗПЕКА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ">

ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА БЕЗПЕКА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

07–08 вересня 2023 року для здобувачів вищої освіти І курсів ОС «бакалавр» і «магістр» факультету філології та журналістики денної й заочної форм навчання заступник декана з питань впровадження ІКТ Галина Осіпчук провела захід щодо набуття практичних навичок у застосуванні пакету спеціалізованого хмарного програмного забезпечення Google Workspace та використання його інструментів у навчальному процесі.

Здобувачі вищої освіти 11 групи на навчанні в комп’ютерному класі
      факультету філології та журналістики (309 ауд.)

Знайомство із Moodle