В розмові також брав участь громадський діяч, публіцист, учасник правозахисного руху, дисидент, політв’язнь радянського режиму Кузьма Матвіюк, який особисто був знайомий з Надією Суровцовою та бував у її будинку в Умані.

Редакторка Юлія Чаплінська почала з того, що життя Надії Суровцової заслуговує на те, щоби про неї писали романи й створювали серіали: “Саме тому на Радіо Культура цій легендарній жінці ми присвятили одразу дві передачі”. Потім ведуча передала слово гостям.

Марина Павленко навела чимало прикладів оптимізму й незламності Надії Віталіївни, а Кузьма Іванович розповів цікаві історії зі свого особистого досвіду й перебування в будиночку Суровцової.

Програму можна прослухати тут: https://bit.ly/3twGii1

" data-title="До 125-річчя Надії Суровцової">

До 125-річчя Надії Суровцової

19 квітня доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Марина Степанівна Павленко як одна з авторок проєктів «Життя видатних дітей» і «Це зробила вона» була запрошена до розмови про видатну письменницю й громадську діячку Надію Суровцову на радіо “Культура” у передачі “Згадати все”.

Програму можна прослухати тут: https://bit.ly/3twGii1