9 листопада викладач кафедри прикладної лінгвістики та журналістики Лариса Миколаївна Задояна провела відкрите заняття «Свято української писемності та мови» зі студентами І курсу 13 групи факультету філології та журналістики спеціальності 061 Журналістика. Студенти декламували вірші та виконували різні цікаві завдання творчого характеру, у яких змагалися за звання кращих знавців української мови.

" data-title="До відзначення Дня української писемності та мови">

До відзначення Дня української писемності та мови