Благодійний аукціон
      «Чесно кажучи, це мій перший досвід, і коли я принесла свою картину організаторці аукціону Людмилі Мельник, то дуже хвилювалася, ставлячи ціну, найвищу серед усіх принесених робіт. Але ж і ставки високі: по-перше, моя мініатюра справді красива й у неї вкладено багато душі й праці, по-друге, це ж – для ЗСУ!» – зізнається Марина Павленко.

М. П.
      Картину придбала за 900 грн. доцентка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Вікторія Миколаївна Полєхіна, вкинувши гроші одразу в благодійну скриньку.

Вікторія Миколаївна
      Як зауважила Марина Степанівна, вчинок її колеги Вікторії Миколаївни – це значно більше, ніж просто купівля мистецького твору.
      Хто хоче долучитися, іще не пізно: про продовження збору можна дізнатися за посиланням: @_liudmila_19_.

" data-title="Долучилися до збору на ЗСУ">

Долучилися до збору на ЗСУ

Приємно, що і викладачі нашого факультету долучилися до збору на допомогу ЗСУ. А саме – доцентка кафедри української літератури, українознавства та методик їх викладання Марина Степанівна Павленко, яка віддала свою авторську акварельну мініатюру “Садок вишневий коло хати” на благодійний аукціон, організований студрадою факультету соціальної та психологічної освіти.

Благодійний аукціон

М. П.