Тема лекції зацікавила студентів-філологів. Під час дискусії професор ознайомив студентську аудиторію з працями найвідоміших науковців філософської школи в Познані.

" data-title="Гостьова лекція професора Мачея Мусяла">

Гостьова лекція професора Мачея Мусяла

30 березня 2023 року відбулася лекція професора Університету імені Адама Міцкевича в Познані Мачея Мусяла на тему: «Суспільно-регулювальна концепція культури», що є складовою частиною лекційного циклу «Філософія в Познані». Лектор – відомий польський науковець, автор монографій (“Filozofia Richarda Rorty’ego jako terapia kulturowa”, Epigram 2014; „Intymność i jej współczesne przemiany”, Universitas 2015; „Enchanting Robots”, Palgrave Macmillan 2019), а також великої кількості статей. Професор Мачей Мусял є лауреатом наукової нагороди Naukowej POLITYKI в категорії гуманістики (2020).