Інна Коломієць, координатор наукової діяльності факультету філології та журналістики УДПУ імені Павла Тичини

Зокрема, у 2023 році спільно координували Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», долучалися до проведення інших науково-освітніх заходів різного рівня.

Предметом Меморандуму є налагодження партнерських відносин, розвиток довготривалого та ефективного співробітництва між Сторонами, що здійснюється у формі підготовки та реалізації спільних конкурсів, проєктів, заходів та програм, літніх шкіл, підвищення кваліфікації, і спонукає здобувачів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників до спільних досліджень із питань взаємного інтересу.

Тетяна Шарова, голова правління  ГО «Інноваційні обрії України»

Сподіваємося на плідну співпрацю із об’єднанням освітян та науковців України!

Інна Коломієць

" data-title="Громадська організація «Інноваційні обрії України»: партнерство й співробітництво">

Початок 2024 року ознаменувався підписанням Меморандуму про співпрацю та взаємодію у сфері популяризації освіти та  науки між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, в особі т. в. о. ректора Андрія Гедзика, та Громадською організацією «Інноваційні обрії України», в особі голови правління Тетяни Шарової. Ініціативу укладання засвідченого документа на базі факультету філології та журналістики виявила ГО «Інноваційні обрії України», оскільки науково-педагогічні працівники згаданого структурного підрозділу університету котрий рік поспіль успішно реалізують свою діяльність із представниками вище названої організації.

Тетяна Шарова, голова правління  ГО «Інноваційні обрії України»

Сподіваємося на плідну співпрацю із об’єднанням освітян та науковців України!

Інна Коломієць