Відповідно до Указу Президента України від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», листа Міністерства освіти і науки України від 30.09.2020 № 1/9-553 «Про проведення ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 13.10.2020 № 157, із 2 листопада 2020 року в Уманському державному педагогічному університеті стартує  І етап Конкурсу.

Конкурс проводиться щорічно з метою виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни.

Письмова робота носить творчий характер, теми пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які формують почуття патріотизму, сприяють об’єднанню націй, про що писав і в що свято вірив Кобзар.

Реєстрація студентів-учасників Конкурсу та виконання робіт відбуватиметься дистанційно.

Прохання подавати заявки на участь (ПІП студента, е-mail, факультет, курс, група, науковий керівник) здобувачам вищої освіти факультету української мови – на е-mail ukrmova.metod@ukr.net (довідки за телефоном: 050 662 4268; Куян Дар’я); інші факультети (інститут) – praktmov.k@gmail.com (063 128 7854; Ігор Ніколіч).

Підсумки І етапу Конкурсу будуть підбиті 11 листопада 2020 року; ІІ (обласний) етап відбудеться 27 листопада 2020 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

Зичимо успіхів та здобуття перемог!

З повагою оргкомітет Конкурсу

" data-title="ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка">

Зичимо успіхів та здобуття перемог!

З повагою оргкомітет Конкурсу